Za upit stan Novi Sad pronađeno 1699 oglasa

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 130000€

Centar, Novi Sad

CENTAR, UKNJIŽEN , JEDNOIPOSOBAN+Agencijsk aoznaka 1101289 . CENA STANA JE 130000E + 3% . Podaje se manji duplex stan u funkciji jednoiposobnog... više

130.000€ (2 500 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 52m²
  • 2/2 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 230000€

Centar, Novi Sad

CENA 230.000 eura + 3% i kompletnim nameštajem! Luksuz u srcu Novog Sada – potpuno renoviran trosoban stan, spreman za useljenje! TOP lokacija... više

230.000€ (2 948 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • Prizemlje/3 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 127000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1099278. CENA stana 127.000e + 3% agencijske provizije. Na prodaju nov stan na mirnoj lokaciji, u blizini svih potrebnih... više

127.000€ (2 309 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • Prizemlje/4 spratova

Trosoban stan PETROVARADIN, 153300€

Gradic, Novi Sad

Gradić Petrovaradin, deo kuće , sa garsonjerom .Agencijska oznaka 1098745. Prodaje se deo kuće u samom gradiću . Sastoji se od stana na sprati... više

153.300€ (2 100 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 1/1 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 208000€

Bulevar, Novi Sad

Porodična nekretnina u maloj ulici koja izlazi na ulicu Novosadskog sajma. Lep raspored. Agencijska oznaka stana 1099704, cena stana je 208.000... više

208.000€ (2 600 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 80m²
  • 5/6 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 367200€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1099049 - Prodaje se petosoban stan u dva nivoa, u izgradnji, sa PDV-om, u urbanoj vili na Telepu. Stan je u mirnoj ulici... više

367.200€ (2 700 €/m²)

  • 5 soba
  • 136m²
  • 2/2 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 190550€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1096301. Na prodaju uknjižen odličan, komplet opremljen stan u nov ijoj zgradi na Salajci na drugom spratu. Stan se sastoji... više

190.550€ (2 165 €/m²)

  • 3 soba
  • 88m²
  • 2/4 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 339900€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1051716 - CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%.. Uknjižen salonski stan u samom centru grada..Sastoji se iz pet... više

339.900€ (2 594 €/m²)

  • 5 soba
  • 131m²
  • 1/2 spratova

Na prodaju odličan dvoiposoban stan, 52m2 , Telep/Adice

Telep, Novi Sad

Na prodaju odličan dvoiposoban stan na granici između Telepa i Adica, površine 52m², na mirnoj i atraktivnoj lokaciji, idealnoj kako za porodičan... više

117.300€ (2 255 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 52m²
  • 1.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Novogradnja u Sremskoj Kamenici, različite strukt

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji u Sremskoj Kamenici, površine od 28m2 do 109m2, u okviru moderne stambene zgrade koja se nalazi na... više

80.046€ (2 858 €/m²)

  • Garsonjera
  • 28m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Suteren 58m², trosoban stan, Preradovićeva, name

Petrovaradin, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je kompletno namešten trosoban stan površine 58m², smešten u suterenu, na odličnoj lokaciji u Preradovićevoj... više

102.000€ (1 758 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 58m²
  • Suteren.sprat

Dvosoban stan 40 m² Veternik | Renoviran | Terasa | Gasno grejanje | Parking

Veternik, Novi Sad

U ponudi je dvosoban stan površine 40 m² u Veterniku, u ulici Milana Tepića. Stan se nalazi u mirnom delu naselja, u blizini svih sadržaja potrebnih... više

81.000€ (2 025 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 1/3 spratova