Za upit stan Novi Sad pronađeno 1716 oglasa

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 140000€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

<p><span style="background-color: rgb(255, 255, 255); color: rgba(0, 0, 0, 0.87);">Kompletno renovirana nekretnina. Agencijska oznaka stana... više

140.000€ (2 916 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 2/6 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 156000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1064803 CENA: na cenu se dodaje agencijska provizija od 3 % Na prodaju prostran dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u samom... više

156.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • Prizemlje/6 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 160000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101672. CENA stana 160 000e + 3% agencijske provizije. Uknjižen 1/1. U ponudi trosoban stan, 69m2, odličnog rasporeda, u... više

160.000€ (2 318 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 5/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 137200€

Bulevar, Novi Sad

Bulevar Oslobođenja, dvosoban, odličan!CENA 137200 +agencijska provizija 3% +++ Agencijska oznaka stana 1100298, Novi Sad, Bulevar Oslobođenja.... više

137.200€ (2 800 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 4/9 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 115000€

Centar, Novi Sad

Centar, jednoiposoban stan, potpuno opremljen .Agencijska oznaka stana 1100364 CENA 115.000e + 3% agencijska provizija. Novi Sad, Centar. Jednoiposoban... više

115.000€ (2 804 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • 4/4 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 110000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka-1100334 CENA 110.000e + agencijska provizija od 3%. Na prodaju KOMPLET NAMEŠTEN dvoiposoban duplex u Adicama, u neposrednoj... više

110.000€ (1 718 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 2/3 spratova

Petoiposoban stan NOVI SAD, 325530€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1094693- Uknjižen, renoviran,petoiposoban stan u potkrovlju u centru. Dve potpuno odvojene stambene jedinice 110m i 37m, prodaje... više

325.530€ (2 214 €/m²)

  • 5.5 soba
  • 147m²
  • 1/2 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 288400€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1093428 - CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%.. uknjižen, trosoban stan odličnog rasporeda na Bulevaru Osobodjenja... više

288.400€ (2 855 €/m²)

  • 3 soba
  • 101m²
  • 5/6 spratova

Novi Sad, Novo naselje - Uknjižen, renoviran jednoiposoban stan ID#1001203

Novo naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Novo naselje, ulica Bulevar vojvode Stepe. Izdvajamo iz ponude kompletno renoviran jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Bulevara... više

108.150€ (3 180 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 34m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Telep, , 7.0, 230m2, 350000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 115673, II/, terasa, uknjizen, parking. Prodaje se LUX DUPLEX**SMART HOUSE** BEZ KOSINA - TELEP 230 m2 + PARKING MESTO + GARAZA... više

350.000€ (1 521 €/m²)

  • 7 soba
  • 230m²
  • 2.sprat

Dvosoban stan NOVI SAD, 138000€

Bulevar, Novi Sad

BULEVAR , USELJIV , UKNJIŽEN STAN,POGLED NA TVRĐAVU. Agencijska oznaka 1101601 . CENA STANA JE 138000E + 3%AGENCIJSKA PROVIZIJA . Poda je se... više

138.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 7/9 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 230000€

Centar, Novi Sad

CENA 230.000 eura + 3% i kompletnim nameštajem! Luksuz u srcu Novog Sada – potpuno renoviran trosoban stan, spreman za useljenje! TOP lokacija... više

230.000€ (2 948 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • Prizemlje/3 spratova