Detelinara, Novi Sad
Agencijski ID: 132219, II/, klima, lift, terasa. Idealan dvosoban u ulici Starine Novaka, stan sa savrsenim rasporedom, na drugom spratu zgrade... više
129.000€ (3 225 €/m²)
Nova Detelinara, Novi Sad
Nova Detelinara, dvosoban, 41m2, dobar raspored , sa terasom . Agencijska oznaka stana 1099027 CENA 126.000e + agencijska provizija 3%. Novi... više
126.000€ (3 073 €/m²)
Nova detelinara, Novi Sad
Prodaja stanova Novi Sad – prodaje se odličan, komforan trosoban stan sa mogućnošću jednostavne adaptacije u četvorosoban stan uz minimalna... više
178.500€ (2 231 €/m²)
Nova Detelinara, Novi Sad
Nova Detelinara, troiposoban dupleks stan , 56m2.ODMAH USELJIV Agencijska oznaka stana 112400 Novi Sad, Nova Detelinara. CENa 130000 +agencijska... više
130.000€ (2 321 €/m²)
Nova detelinara, Novi Sad
Na prodaju trosoban stan u Novom Sadu, na izuzetnoj lokaciji – Nova Detelinara, ulica dr Svetislava Kasapinovića. Stan se nalazi na 1. spratu... više
169.950€ (2 697 €/m²)
Nova detelinara, Novi Sad
Struktura: Trosoban stan Kvadratura: 70 m2 Lokacija: Nova Detelinara, Novi Sad Stanje: Novogradnja Sprat: V sprat (lift) Grejanje: Gradsko... više
185.400€ (2 648 €/m²)
Nova Detelinara, Novi Sad
Agencijski ID: 132214, III/, klima, lift, terasa, garaza, parking, ostava. Prodaje se jednosoban stan sa novim renoviranjem u naselju Nova Detelinara.... više
102.000€ (3 400 €/m²)
Nova Detelinara, Novi Sad
Nova Detelinara, 60m2, prostran, dvosoban, sa odvojenom kuhinjom! +++ Agencijska oznaka 1102365 CENA 200.000 eura + 3% provizije. Na prodaju... više
200.000€ (3 333 €/m²)
Nova Detelinara, Novi Sad
DVOSOBAN STAN , NOVA DETELINARA+++Agencijska oznaka 1062986. Prodaje se prostran dvosoban stan u Rumenačkoj ulici. Stan je bez ulaganja . Stan... više
164.800€ (2 288 €/m²)
Nova Detelinara, Novi Sad
Agencijski ID: 132030, VPR/, klima, lift, terasa. Prodaje se kompletno namesten stan sa dve odvojene spavace sobe, dnevnom, izdvojenom kuhinjom,... više
155.000€ (3 039 €/m²)
Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad
Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Koste Racina. Namešten, po strukturi trosoban dupleks stan koji se nalazi na lepoj lokaciji za stanovanje.... više
185.400€ (2 648 €/m²)
Detelinara, Novi Sad
Prodaje se izuzetno funkcionalan dvosoban stan u Novom Sadu, na jednoj od najtraženijih lokacija – Nova Detelinara, u Cankarevoj ulici. Stan... više
129.780€ (2 821 €/m²)