Za upit stan Nis pronađeno 561 oglasa

Dva stana u jednom, Vizantijski bulevar kod Rode, 82 m2

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju troiposoban stan, koji čine dva stana u jednom, na Vizantijskom bulevaru kod TC Roda, na odličnoj poziciji za život,... više

142.800€ (1 741 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 82m²
  • 2/2 spratova

Odličan trosoban stan, namešten, 69m2, 7.sprat, kod Pravnog fakulteta

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji, u blizini Pravnog fakulteta, u mirnom delu centra, a blizu pešačke zone. Izvanredan za izdavanje... više

150.000€ (2 173 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 69m²
  • 7/9 spratova

Novogradnja, jednosoban stan, Rasadnik, 35,1 m2, II sprat

Rasadnik, Palilula, Niš

Na prodaju jednosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, Rasadnik, blizu škole, centra i svih važnih sadržaja. Nalazi se na drugom spratu... više

72.306€ (2 065 €/m²)

  • 1 soba
  • 35m²
  • 2/4 spratova

Lux stan Bulevar Nemanjića, 79m2

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Stan se nalazi na 13-om spratu, površine 79m2. U blizini je Dom Zdravlja, vrtić, škola, park, fakultet, banka, pošta, taxi stajalište, marketi,... više

199.000€ (2 518 €/m²)

  • 3 soba
  • 79m²
  • 13/14 spratova

3.0, Stan u kući, Duvaniište

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u Duvaništu, u blizini su Ekonomska škola, Stop-Šop,... više

130.000€ (2 031 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • Prizemlje

Dvosoban stan 50m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju odličan, funkcionalan dvosoban stan 50m2 u Mokranjčevoj ulici blizu okretnice. Naselje je udaljeno samo 1km od centra grada, ima... više

96.900€ (1 938 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 2/4 spratova

Nov 2.5 stan, 67.27m2, Somborska, Pantelej

Somborska, Pantelej, Niš

Niš, Pantelej, Somborska - Na prodaju 2.5 stan u novogradnji, 67.27m2 na sjajnoj lokaciji na Panteleju, blizu raskrsnice Somborske sa Studeničkom... više

127.800€ (1 907 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • Prizemlje/4 spratova

Marger, četvorosoban, 5. sprat, lift, cg

Medijana(Niš), Medijana, Niš

Na prodaju stan na Margeru. Stan ima 100m2, 89m2 korisne povrišine, po sturkturi je konforan četvorosoban. Nalazi se na 5. spratu u zgradi... više

196.000€ (1 960 €/m²)

  • 4 soba
  • 100m²
  • 5.sprat

Prodaje se salonski stan 140 kvm, na prvom spratu, u užem centru grada

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se salonski stan 140 kvm u užem centru grada, u zgradi stare, kvalitetne gradnje. Stan se nalazi na prvom spratu, orjentisan severo... više

283.600€ (2 025 €/m²)

  • 4 soba
  • 140m²
  • 1.sprat

Prelep 3.0 stan, centar, 95m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju odličan, lux stan, na Nišavskom keju, u centru grada, na veoma atraktivnoj lokaciji pogodnoj za porodično stanovanje i izdavanje.... više

167.000€ (1 757 €/m²)

  • 3 soba
  • 95m²
  • 6/6 spratova

Novogradnja ,centar , povracaj pdv

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju dupleks, novogradnja, USELJIV, u stambenom objektu PO+PR+IV+PK, sa 11 stambenih jedinica. Nalazi se na odličnoj lokaciji u samom... više

197.400€ (2 100 €/m²)

  • 4 soba
  • 94m²
  • 4/4 spratova

Stan sa dve spavaće sobe kod parka Sveti Sava

Park Svetog Save, Medijana, Niš

Prodaje se stan od 55m2 plus terasa oko 7m2, na desetom spratu u zgradi sa dva lifta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, dve... više

130.000€ (2 096 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 10/11 spratova