Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1716 oglasa

Novi Sad, Futoški put, , 4.0, 88m2, 224400EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 126513, V/VII, ulaz mermerni. *SATELIT LUX NOVI* - 88 m2 SA PDV, 3 spavace sobe, stan sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog investitora... više

224.400€ (2 550 €/m²)

  • 4 soba
  • 88m²
  • 5/7 spratova

Mesto gde se luksuz rađa, jednosoban stan, odvojena kuhinja, terasa, lift

Petrovaradin, Novi Sad

Ispunite svoje snove - Luksuzna novogradnja spratnosti P+1+Pk na najlepšem mestu u Petrovaradinu, u neposrednoj blizini škole, obdaništa, trgovinskih... više

106.620€ (2 538 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • 2/2 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD . NOVOGRADNJA . JEDNOSOBAN .DVOSOBAN . TROSOBAN .CENTA

Centar, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji se gradi na odličnoj lokaciji u blizini ulice FUTOSKE PIJACE Ovaj projekat... više

170.103€ (3 780 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 2/4 spratova

STAN NA PRODAJU NOVI SAD – ČETVOROSOBAN DUPLEKS 128m² – ODLIČNA LOKACIJA

Novo Naselje, Novi Sad

STAN NOVI SAD – ČETVOROSOBAN DUPLEKS 128m² – ODLIČNA LOKACIJA Prostrani četvorosoban dupleks stan površine 128 m² je dostupan za prodaju u... više

306.000€ (2 390 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 128m²
  • 4/5 spratova

STAN 43 m² + TERASA – NOVA DETELINARA, NOVI SAD | DVORISNO ORIJENTIRAN Dvoso

Detelinara, Novi Sad

Prodaje se izuzetno funkcionalan dvosoban stan u Novom Sadu, na jednoj od najtraženijih lokacija – Nova Detelinara, u Cankarevoj ulici. Stan... više

129.780€ (2 821 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 2/5 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 92700€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101138 CENA je sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na prodaju uknjižena garsonjera u samom Centru grada, u neposrednoj... više

92.700€ (5 452 €/m²)

  • Garsonjera
  • 17m²
  • 3/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 156000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100807. CENA stana 156.000 e + 3% agencijske provizije. Izuzetna gradnja koja odiše luksuzom na Telepu u ulici koja priča... više

156.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 1/3 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – jednoiposoban stan 35m2 Mišeluk, grejanje na topl

Petrovaradin, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – na prodaju jednoiposoban stan površine 35m2 na atraktivnoj i sve traženijoj lokaciji – Mišeluk. Nekretnina je funkcionalno... više

66.950€ (1 912 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • .sprat

Novi Sad, Telep, Jerneja Kopitara, 2.0, 41m2, 117603EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 129751, III/, u izgradnji. Na prodaju odlican dvosoban stan u izgradnji na Telepu (buduci Liman 5).U pitanju je pouzdan i kvalitetan... više

117.603€ (2 868 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 3.sprat

Četvorosoban stan NOVI SAD, 430000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka-1100529 CENA 430.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju uknjižen četvorosoban KOMPLETNO RENOVIRAN I OPREMLJEN LUX penthouse... više

430.000€ (3 524 €/m²)

  • 4 soba
  • 122m²
  • 7/8 spratova

Novi Sad, Novo Naselje, , 2.0, 42m2, 145000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 127506, IV/, lift(2), terasa, uknjizen, novogradnja. Prodaje se dvosoban stan u Knezevom parku, u Galensovoj zgradi sa dva lifta.... više

145.000€ (3 452 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²
  • 4.sprat

Prodaje se dvosoban stan - 48m2- Podbara

Podbara, Novi Sad

Prodaje se dvosoban stan u Novom Sadu, naselje Podbara, u prelepom Almaškom kraju, površine 48 m². Stan je smešten na visokom prizemlju stambene... više

130.560€ (2 720 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • vp/4 spratova