Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1716 oglasa

Novi Sad, Centar - Odličan trosoban stan ID#1000990

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar. Kupovina direktno od investitora. Stan u izgradnji! Odličan trosoban stan nadomak Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone.... više

209.328€ (3 270 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 64m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Centar - Renoviran, četvorosoban stan ID#1001004

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar. Izdvajamo iz ponude odličan, renoviran, po strukturi četvorosoban stan koji se nalazi na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje.... više

360.500€ (3 081 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 117m²
  • 2/4 spratova

Novi Sad, Adamovićevo naselje - Uknjižen dvosoban stan ID#1001121

Adamovićevo Naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adamovićevo naselje, ulica Cara Dušana. Odličan, uknjižen, kompletno renoviran dvosoban stan u neposrednoj blizini Bulevara cara Lazara,... više

161.450€ (2 935 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 3/6 spratova

Novi Sad, Grbavica - Odličan četvorosoban stan ID#1001166

Grbavica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, ulica Braće Ribnikar. Izdvajamo iz ponude odličan, nov, po strukturi četvorosoban stan koji se nalazi na VIII spratu luksuznog... više

430.540€ (3 914 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 110m²
  • 8/12 spratova

Prodaje se garsonjera u Centru Novog Sada - 29m2

Centar, Novi Sad

Prodaje se garsonjera u Novom Sadu, u samom centru grada, površine 29 m². Stan se nalazi na petom spratu od ukupno pet spratova stambene zgrade... više

91.800€ (3 165 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • 5/5 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 110000€

Novo Naselje Šonsi, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102157 - CENA 110.000 E + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA . Prodaje se renoviran , namešten, jednosoban stan u Tozinom sokaku, na... više

110.000€ (2 682 €/m²)

  • 1 soba
  • 41m²
  • 2/4 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 50000€

Centar, Novi Sad

CENTAR, DVORIŠNI STAN, POVOLJNO. Agencijska oznaka 1101282.CENA STANA JE 50000E + 3% . Prodaje se manji stan u strogom centru. Stan je u prizemlju... više

50.000€ (2 777 €/m²)

  • Garsonjera
  • 18m²
  • Prizemlje/1 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 300000€

Grbavica, Novi Sad

Uknjizen troiposoban stan na Grbavici, kuhinja odvojena sa prirodnom ventilacijom, trpezarija posebno, dva mokra cvora, dvostroano orjentisan,... više

300.000€ (3 225 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 93m²
  • 1/6 spratova

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

200.017€ (3 333 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 3/8 spratova

Novi Sad, Centar - Komforan četvorosoban stan ID#1001097

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Pap Pavla. Predstavljamo četvorosoban stan u neposrednoj blizini centra grada, Futoške pijace, Osnovne škole ´ Petefi... više

280.000€ (2 916 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 96m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Nova Detelinara, , 3.0, 60m2, 174000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 130779, III/III, lift. NOVA DETELINARA LUX 3,0-ban stan 60 m2, LUX STEPENISTE - okrenut dvoristno. Privatni ulaz do stana. Parket.... više

174.000€ (2 900 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 3/3 spratova

Novi Sad, Novo Naselje, , 3.5, 79m2, 181700EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 130712, PK/II. *LUX NOVI-NOVO NASELJE* 97m2, 3,5-soban. SA PDV. ZA 30 DANA USELJIV! Dnevna soba i trpezarija 21,62 m2 i 3 spavace... više

181.700€ (2 300 €/m²)

  • 4 soba
  • 79m²