Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1712 oglasa

Prodaja stanova Novi Sad – Adice | Jednosobni, dvosobni, trosobni i četvoros

Adice, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad u naselju Adice – odlična prilika za kupovinu nekretnine na mirnoj i perspektivnoj lokaciji. U ponudi su jednosobni,... više

132.561€ (1 699 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 78m²
  • 1/2 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih... više

105.672€ (2 856 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 37m²
  • Prizemlje/6 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 277500€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka-1099474 CENA 277.500e + 3% agencijska provizija. Luksuzno namešten četvorosoban stan u blizini Master centra sa mogućnošću... više

277.500€ (2 500 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 111m²
  • 4/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 109500€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1099805. Cena stana 119.500eu +3% agencijske provizije. Na prodaju stan na idealnoj lokaciji na Adamovićevom naselju. Stan... više

109.500€ (1 610 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²
  • Prizemlje/5 spratova

Četvorosoban stan PETROVARADIN, 155750€

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijska oznaka 1098221 -CENA SA PDV-om i uračunatom agencijskom provizijom. Četvorosoban stan urbane vile na 5 km od centra Novog Sada, u... više

155.750€ (2 163 €/m²)

  • 4 soba
  • 72m²
  • 1/3 spratova

Novi Sad, Salajka, Đorđa Zličića, 3.0, 71m2, 160000EUR

Salajka, Novi Sad

Agencijski ID: 103118, II/IV, klima, terasa(2), uknjizen, renoviran, novogradnja, parking, dvoriste/basta. Nova gradnja 2008. godina,renoviran... više

160.000€ (2 253 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • 2/4 spratova

Prodaja jednosobnog stana sa terasom i pomoćnim objektom - Telep 35m2

Telep, Novi Sad

Prodaja jednosobnog stana od 35m2 sa terasom i dodatnim pomoćnim objektom od 10m2 u dvorištu zgrade, idealno za život ili investiciju. Stan... više

111.180€ (3 176 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • 1.sprat

Četvorosoban stan NOVI SAD, 360000€

Salajka, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101539 CENA 360.000e +3% agencijska provizija. Prodaje se KOMPLETNO OPREMLJEN porodičan četvorosoban stan na Salajci. Zgrada... više

360.000€ (3 564 €/m²)

  • 4 soba
  • 101m²
  • 2/5 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 190350€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1093563 Četvorosoban dupleks u izgradnji na atraktivnoj lokaciji na Telepu. Potkrovlje, lift, terasa, grejanje na gas.... više

190.350€ (2 025 €/m²)

  • 4 soba
  • 94m²
  • 3/4 spratova

Prodaje se dvosoban salonac - Kej, Stari grad 56m2

Stari Grad, Novi Sad

U ponudi je autentičan salonski stan površine 56m2 u Starom gradu u Novom Sadu, u blizini Keja i Dunavskog parka, na jednoj od najlepših i najtraženijih... više

188.700€ (3 369 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 1/4 spratova

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

98.600€ (3 651 €/m²)

  • Garsonjera
  • 27m²
  • 2/8 spratova

Novi Sad, Petrovaradin, , 4.0, 68m2, 112200EUR

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijski ID: 131648, PR/II, terasa. Prodaja PETROVARADIN NOVI *ELEGANCIJA* 68,30m2 u izgradnji. 3 spavace sobe 7,00 m2, 7,64 m2 i 10,07 m2.... više

112.200€ (1 650 €/m²)

  • 4 soba
  • 68m²