Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1716 oglasa

PRODAJA STANOVA NOVI SAD | NOVOGRADNJA | DVOSOBAN I TROSOBAN STAN | 38m² DO 66

Liman 4, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji nudi savršen spoj komfora, funkcionalnosti i savremenog načina života.... više

128.870€ (2 996 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 43m²
  • Prizemlje/3 spratova

Na prodaju dvosoban penthouse - Stari Grad 48m2 + 170m2 terasa

Stari Grad, Novi Sad

Prodaja izuzetnog dvosobnog penthouse-a u Novom Sadu, smeštenog u samom srcu Stari Grad, na prestižnoj i retko dostupnoj lokaciji. Stan ima... više

204.000€ (4 250 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 5/5 spratova

Prodaja stanova Novi Sad Dvosoban stan u Adicama, odlična lokacija, završetak

Adice, Novi Sad

Opis oglasa: Prodaja stana u Adicama po fenomenalnoj ceni! U ponudi je dvosoban stan u izgradnji, u mirnom delu Novog Sada, idealan za porodičan... više

69.700€ (1 883 €/m²)

  • Garsonjera
  • 37m²
  • Prizemlje/2 spratova

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

113.810€ (3 671 €/m²)

  • Garsonjera
  • 31m²
  • 3/8 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih... više

289.720€ (2 682 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 108m²
  • 6/6 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – Podbara, 45–109m², 2.0 / 3.0 / 4.0 – Odlična

Podbara, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad na jednoj od najtraženijih lokacija — Podbara, strogi centar grada. U prodaji su dvosobni, trosobni i četvorosobni... više

265.122€ (3 399 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 78m²
  • 2/6 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 225000€

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102531 CENA 225.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se uknjižen četvorosoban stan na Novom Naselju, u neposrednoj blizini... više

225.000€ (2 678 €/m²)

  • 4 soba
  • 84m²
  • 3/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 133000€

SubotiČki Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102489 - Cena 133.000 + 3% agencijska provizija. Prodaje se uknjižen polunamešten stan na Bulevaru Evrope. Sastoji se iz... više

133.000€ (2 770 €/m²)

  • 3 soba
  • 48m²
  • 2/6 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 130000€

Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad

Bulevar Patrijarha Pavla, dvosoban, namešten, odličan! Cena sa nameštajem 130.000 Novi Sad, Bulevar Patrijarha Pavla. Na izuzetnoj lokaciji,... više

130.000€ (2 826 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • Prizemlje/5 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 103000€

Sajam, Novi Sad

Agencijska oznaka-1099982 CENA 103.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju uknjižen troiposoban stan na Sajmu, SA PARKING MESTOM U CENI,... više

103.000€ (1 471 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 70m²
  • Prizemlje/3 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 48000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 1096373 Na prodaju garsonjera 27m2 na Adicama koji se knjiži kao garaža. Cena 48.000 + 3% agencijska provizija. Stan se nalazi... više

48.000€ (1 777 €/m²)

  • Garsonjera
  • 27m²
  • Prizemlje/3 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 262030€

Nova Detelinara, Novi Sad

Uknjizen cetvorosoban stan na Novoj Detelinari u zgradi iz 2005. godine. Funkcionalan raspored, sa komfornim dnevnim boravkom i tri lepe spavace... više

262.030€ (2 471 €/m²)

  • 4 soba
  • 106m²
  • 2/5 spratova