Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1716 oglasa

Novi Sad, Centar, ul. Radnička - Odličan stan sa garažom i nameštajem ID#10

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Radnička. Izdvajamo iz ponude odličan četvorosoban stan sa garažom na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje.... više

463.500€ (4 213 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 110m²
  • 5/6 spratova

Novi Sad, Centar, Zmaj Jovina, 1.0, 23m2, 85000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 131732, I/, uknjizen. RETKO U PONUDI!!! Na prodaju jednosoban stan 23m2 plus 14m2 galerija u Centru Novog Sada - pesacka zona.... više

85.000€ (3 695 €/m²)

  • 1 soba
  • 23m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Nova Detelinara, Janka Veselinovića, 3.0, 95m2, 141000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 131304, VI/VI, dupleks, lift, terasa. HITNO!!! HITNO!!! SAMO U BEOCITY! LUX NOVA DETELINARA - HITNA PRODAJA! EXTRA DUPLEX. LIFT... više

141.000€ (1 484 €/m²)

  • 3 soba
  • 95m²
  • 6/6 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Adice | Jednosobni, dvosobni, trosobni i četvoros

Adice, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad u naselju Adice – odlična prilika za kupovinu nekretnine na mirnoj i perspektivnoj lokaciji. U ponudi su jednosobni,... više

140.546€ (1 693 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 83m²
  • 1/2 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 278100€

Liman 3, Novi Sad

Agencijska oznaka-1100734 CENA je sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na prodaju uknjižen četvorosoban duplex na Limanu 3, u neposrednoj... više

278.100€ (2 648 €/m²)

  • 4 soba
  • 105m²
  • 3/4 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 185400€

Bulevar, Novi Sad

Uknjižen troiposoban dupleks u kvalitetnoj zgradi na Bulevaru oslobođenja, u blizini Futoške pijace. Upisan je na 80 m2, mada u prirodi ima... više

185.400€ (1 685 €/m²)

  • 4 soba
  • 110m²
  • 6/7 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 226600€

Centar, Novi Sad

UKNJIŽEN komforan dvosoban stan u centru grada, sama blizina Spensa. Odvojena kuhinja, treći sprat, lift, terasa. Zgrada iz 2000. godine, IDS... više

226.600€ (3 540 €/m²)

  • 2 soba
  • 64m²
  • 3/5 spratova

Garsonjera VETERNIK, 51500€

Veternicka Rampa, Novi Sad

Agencijska oznaka 1095230 Na prodaju nov, neuseljivan stan na Adicama. Stan se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka, u sklopu kog je i kuhinja.... više

51.500€ (2 340 €/m²)

  • Garsonjera
  • 22m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Temerinski put, Slana Bara, odlična lokacija, mir

Slana Bara, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Temerinski put, Slana Bara, u mirnom i uređenom delu grada, idealnom za porodičan život i sve koji žele udobnost,... više

66.954€ (2 479 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 27m²
  • 1/3 spratova

Novi Sad, Telep - Nov dvoiposoban stan ID#1001094

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep, ulica Petefi Šandora. Predstavljamo nov dvoiposoban stan u urbanoj vili sa malim brojem stanova u neposrednoj blizini Bulevara... više

185.400€ (3 142 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Novo naselje - Uknjižen jednoiposoban stan ID#1001116

Novo naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Novo naselje, ulica Stevana Hristića. Uknjižen, kompletno renoviran jednoiposoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji. Neposredna blizina... više

147.290€ (3 068 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 2/5 spratova

Novi Sad, Bulevar - Četvorosoban stan + parking ID#1001161

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar, ulica Bore Prodanovića. Predstavljamo nov, po strukturi četvorosoban stan u manjoj stambenoj zgradi u neposrednoj blizini... više

391.400€ (3 131 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 125m²
  • 3/4 spratova