Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1716 oglasa

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 200000€

Centar, Novi Sad

Centar , Stari grad, dvoiposoban stan na izuzetnoj lokaciji. Cena stana 200.000eu SA GARAZOM +3% agencijske provizije. Agencijska oznaka stana... više

200.000€ (3 278 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 3/3 spratova

Novi Sad, Telep - Uknjižen dupleks dvorišni stan ID#1001054

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep. Izdvajamo iz ponude odličan dupleks dvorišni stan na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje, uknjižen 1/1. U neposrednoj blizini... više

125.660€ (2 060 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 61m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Rumenački put, Bulevar Evrope - Jednoiposoban stan + parking ID#1001

Avijatičarsko naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Rumenački put - Bulevar Evrope. Stambeno poslovni kompleks SQUARE GARDEN. Ceo kompleks pruža maksimalan komfor i funkcionalnost upotrebom... više

128.750€ (3 576 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • Visoko prizemlje/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 255000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101952, cena nekretnine je255.000 + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Centar, 88 m2, trosoban, treći sprat. Salonski... više

255.000€ (2 897 €/m²)

  • 3 soba
  • 88m²
  • 3/3 spratova

Na prodaju komforan, potpuno namešten dvosoban stan na dve etaže (dupleks) u

Nova detelinara, Novi Sad

Na prodaju komforan, potpuno namešten dvosoban stan na dve etaže (dupleks) u Novom Sadu, na odličnoj lokaciji! Ovaj vrlo zanimljiv, komotan... više

135.960€ (2 517 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 5.sprat

Prodaje se dvoiposoban stan na Novoj detelinari- 63m2

Nova detelinara, Novi Sad

Prodaje se dvorišno orijentisan stan površine 62 m² na 4. spratu u zgradi od ukupno 5 spratova. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, dnevnog... više

204.000€ (3 238 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 4/5 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – Podbara, 45–109m², 2.0 / 3.0 / 4.0 – Odlična

Podbara, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad na jednoj od najtraženijih lokacija — Podbara, strogi centar grada. U prodaji su dvosobni, trosobni i četvorosobni... više

370.491€ (3 399 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 109m²
  • 2/6 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 145000€

Telep, Novi Sad

BUL PATRIJARHA , USELJIV DVOSOBAN STAN, UKNJIZEN, PARKING. Agencijska oznaka 1102288. Cena stana je 144000e +3% agencijska provizija. Prodaje... više

145.000€ (3 020 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 1/5 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 180000€

AdamoviĆevo Naselje, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101723 . CENA: na cenu dodati agencijsku proviziju od 3%. Na prodaju predivan, veoma očuvan stan na atraktivnoj lokaciji... više

180.000€ (2 812 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 1/6 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 74000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1099456 CENA 74.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju jednoiposoban stan, na samo par minuta hoda od Centra grada. Stan... više

74.000€ (2 846 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 26m²
  • 5/6 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 200000€

Centar, Novi Sad

Duplex stan za adaptaciju na 10 min od strogog centra grada. Stara gradnja. Agencijska oznaka stana 1099883, CENA SA URAČUNATOM AGENCIJSKOM... više

200.000€ (2 272 €/m²)

  • 4 soba
  • 88m²
  • Prizemlje/1 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 188670€

Nova Detelinara, Novi Sad

UKNJIŽEN petosoban dupleks stan na Novoj Detelinari... Stan je svetao i okrenut ka mirnom dvorištu... Donji nivo - dnevna soba, kuhinja, ostava,... više

188.670€ (1 886 €/m²)

  • 5 soba
  • 100m²
  • 6/7 spratova