Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1716 oglasa

Jednosoban stan NOVI SAD, 75000€

Bulevar, Novi Sad

<p>Agencijska oznaka - 1102456 - Cena je 75 000e + 3% agencijske provizije Uknjižena, veća garsonjera u blizini Bulevara i Futoške pijace.... više

75.000€ (2 500 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • Prizemlje/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 122000€

Avijacija, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102307 CENA 122.000e +3% agencijska provizija. Na prodaju NOV DVOSOBAN STAN na Avijaciji. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog... više

122.000€ (2 772 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²
  • 1/5 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 68000€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1101971 - Uknjižena garsonjera na Podbari. Potpuno renovirana garsonjera na lepoj lokaciji, na rubu pešačke zone. Grejanje... više

68.000€ (3 777 €/m²)

  • Garsonjera
  • 18m²
  • Prizemlje/1 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 129500€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1101756 - Cena 129000 + agencijska provizija od 3%. Uknjižen dvosoban stan , dupleks na Novoj Detelinari. Stan se dole... više

129.500€ (2 398 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 5/6 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 140400€

Grbavica, Novi Sad

GRBAVICA , USELJIV. Agencijska oznaka 1101725 . CENA 143.400 e+3 % agencijska provizija. Prodaje se stan od 53m2 na dobroj lokaciji . Stan je... više

140.400€ (2 649 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 53m²
  • 2/7 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 110000€

Centar, Novi Sad

Adaptirana nekretnina u samom centru grada, gde u 27 m2 ima te i odvojenu spavaću sobu+++Agencijska oznaka stana 1101292, CENA 85 000e PLUS... više

110.000€ (4 074 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 27m²
  • Prizemlje/4 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 450000€

Centar, Novi Sad

Izuzetno retko u ponudi. Komplet adaptiran salonac u predivnoj zgradi, nadomak muzeja I Dunavskog parka Agencijska oznaka stana 1100976. CENA... više

450.000€ (3 435 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 131m²
  • 1/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 180250€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska sifra 1100054 CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Obezbeđen parking u dvorištu zgrade, dva mokra čvora, namešten, dvorišno... više

180.250€ (2 225 €/m²)

  • 3 soba
  • 81m²
  • 5/6 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 86000€

Podbara, Novi Sad

Divni deo, iz starih vremena, Podbare. Komplet renoviran i opremljen stan. Agencijska oznaka stana 1099895, cena stana je 86.000+3% agencijske... više

86.000€ (2 388 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • Prizemlje

Trosoban stan NOVI SAD, 172500€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1100136 - CENA je 172500e + agencijska provizija od 3%. Uknjižen, izuzetno lep, trosoban stan na Grbavici, na odličnoj... više

172.500€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 6/6 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 120000€

Bulevar, Novi Sad

Jednoiposoban , kod betanije , bez ulaganja .Agencijska oznaka 1100432... CENA 120. 000 eur + 3% provizije... Prodaje se prelep , manji jednoiposoban... više

120.000€ (3 333 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • Prizemlje/3 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 319300€

Centar, Novi Sad

Cena sa PDV-om, troiposoban stan u izgradnji u centru grada, nadomak pešačke zone. Useljenje se planira za kraj 2020. godine. Drugi sprat, terasa,... više

319.300€ (2 617 €/m²)

  • 5 soba
  • 122m²
  • 2/3 spratova