Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1716 oglasa

Prodaja stanova Novi Sad Dvosoban stan u Adicama, odlična lokacija, završetak

Adice, Novi Sad

Opis oglasa: Prodaja stana u Adicama po fenomenalnoj ceni! U ponudi je dvosoban stan u izgradnji, u mirnom delu Novog Sada, idealan za porodičan... više

51.200€ (2 048 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novi Sad, Grbavica - Uknjižen četvorosoban stan ID#1001023

Grbavica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, ulica Krilova. Izdvajamo iz ponude odličan, po strukturi četvorosoban stan. Nalazi se na jednoj od najatraktivnijih lokacija... više

299.730€ (2 606 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 115m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Grbavica - Petosoban, penthouse stan ID#1001100

Grbavica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, ulica Miše Dimitrijevića. Izdvajamo iz ponude luksuzan, po strukturi petosoban penthouse stan u neposrednoj blizini Limanske... više

669.500€ (1 864 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 359m²
  • 5/5 spratova

Novi Sad, Centar - Uknjižen dvosoban stan ID#1001101

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Žarka Vasiljevića. Uknjižen renoviran dvosoban stan na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje. Nadomak pešačke zone,... više

195.200€ (4 539 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Novo naselje - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001158

Novo naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Novo naselje, ulica Teodora Toze Jovanovića. Izdvajamo iz ponude renoviran, uknjižen, po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi... više

156.560€ (2 846 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • 1/4 spratova

Trosoban stan u blizini centra grada – renoviran, dve terase i parking u dvor

Centar, Novi Sad

Na prodaju komforan trosoban stan u kvalitetnoj zgradi novije gradnje, smešten u blizini centra grada, na izuzetno praktičnoj i traženoj lokaciji.... više

200.850€ (3 462 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 58m²
  • 5/5 spratova

POLUNAMŠTEN DUPLEKS NA FENOMENALNOJ LOKACIJI!

Sajmište, Novi Sad

Prodaje se trosoban dupleks od 79 m² (uknjižen na 55 m², u postupku uknjižbe na 79 m²), smešten na poslednjem, šestom spratu održavane zgrade... više

190.550€ (3 464 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 55m²
  • 6/6 spratova

Luksuzno opremeljen voiposoban stan od 59 m2 sa pogledom na Frušku Goru

Telep, Novi Sad

Retka prilika za kupovinu potpuno opremljenog luksuznog stana površine 59 m2, smеštenog u ekskluzivnoj urbanoj vili sa 9 stanova, izgrađenoj... više

185.400€ (3 142 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 2/2 spratova

Dvosoban stan – Telep, 53m², neuseljavan, idealna lokacija

Telep, Novi Sad

A prodaju moderan dvosoban stan na Telepu - kvart koji postaje sve popularniji. Stan je neuseljavan i vlasnik dobija potpuno svež prostor visokog... više

159.650€ (3 012 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 1/3 spratova

Jednosoban stan 30 m² Mišeluk | Novogradnja | Terasa | Lift | Uknjižen | LUX

Mišeluk, Petrovaradin, Novi Sad

U ponudi je moderan jednosoban stan površine 30 m² na atraktivnoj i sve traženijoj lokaciji na Mišeluku, u neposrednoj blizini nove Kovid bolnice.... više

72.900€ (2 430 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 30m²
  • 3.sprat

PRODAJA STANOVA NOVI SAD . NOVOGRADNJA . JEDNOSOBAN .DVOSOBAN . TROSOBAN .CENTA

Centar, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji se gradi na odličnoj lokaciji u blizini ulice FUTOSKE PIJACE Ovaj projekat... više

370.697€ (3 369 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 110m²
  • Potkrovlje/4 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – trosoban stan 72m2 Beogradski kej, terasa, 2 franc

Kej, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – na prodaju odličan trosoban stan površine 72m2 na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Beogradski kej. Stan... više

255.000€ (3 541 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 4/18 spratova