Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1716 oglasa

Novi Sad, Detelinara, Rumenačka, 2.5, 60m2, 155000EUR

Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 130425, II/IV, klima, terasa, uknjizen, renoviran, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju renoviran dvoiposoban stan u Rumenackoj... više

155.000€ (2 583 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 2/4 spratova

Prodaja stanova Novi Sad Petrovaradin –Duplex Novogradnja

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Duplex Prodaja stanova u Novom Sadu – moderni jednosobni, dvosobni, trosobni i četvorosobni stanovi u novogradnji na odličnoj lokaciji, sa planiranim... više

180.200€ (2 468 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • Potkrovlje/3 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – novogradnja Detelinara, jednosobni, dvosobni i tro

Detelinara, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Moderna novogradnja na Detelinari, jednosobni, dvosobni i trosobni stanovi 21–57m² Ako tražite moderan i luksuzan... više

86.100€ (3 311 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 26m²
  • Prizemlje

Detelinara, Novi Sad

81.775€ (3 407 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 24m²
  • Prizemlje

Moderan Dvoiposoban stan 59 m² Banatić | Kompletno renoviran | Terasa | UKNJI

Banatić, Novi Sad

U ponudi je komforan i kompletno renoviran dvoiposoban stan površine 59 m² na odličnoj lokaciji u naselju Banatić, u blizini Železničke stanice,... više

147.900€ (2 506 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 5/7 spratova

Prodaja Dvoiposobnog Stana Nova Detelinara | 63 m² | Lift | TERASA | DVA TOALE

Nova detelinara, Novi Sad

Prodaje se komforan i potpuno namešten dvoiposoban stan površine 63 m² na Novoj Detelinari u Novom Sadu. Stan se nalazi na 1. spratu stambene... više

184.500€ (2 928 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 1/5 spratova

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

303.918€ (3 165 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 96m²
  • 3/8 spratova

Centar, Novi Sad

156.962€ (3 412 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 5/8 spratova

Centar, Novi Sad

267.936€ (3 349 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 3/8 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih... više

114.240€ (2 856 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 2/6 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 155000€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102273 - Cena je 155 000e + agencijska provizija 3%. Uknjižen dvoiposoban stan na Bistrici, na Novom Naselju. Sastoji se... više

155.000€ (2 627 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 4/7 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 184000€

Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1100974. CENA stana 184 000e + 3% agencijske provizije. Bulevar Patrijarha Pavla, četvorosoban, 92m2, treći sprat. Četvorosoban... više

184.000€ (2 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 92m²
  • 3/4 spratova