Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1716 oglasa

Jednosoban stan NOVI SAD, 130000€

Grbavica, Novi Sad

Grbavica , kvalitetna gradnja, uknjižen. Cena stana 110,000eu 3% agencijske provizije. Agencijska oznaka 1098082, prodaje se jednosoban stan... više

130.000€ (3 513 €/m²)

  • 1 soba
  • 37m²
  • 3/7 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 150000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1053612 - Cena 150.000 eur + 3 % provizije. Uknjižen trosoban dupleks na Telepu. U cenu je uračunata i montažna garaža u dvorištu.... više

150.000€ (2 027 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 2/3 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – BULEVAR OSLOBOĐENJA 73m2 TROSOBAN (MOŽE ČETVORO

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Bulevar oslobođenja, trosoban stan 73m2, kompletno renoviran, neuseljavan, odlična lokacija Na prodaju kompletno... više

206.000€ (2 821 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 6/10 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 200000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Petosobna nekretnina, Nova Detelinara, Sajam. Cena stana 200.000eu + 3% agencijske provizije. Agencijska oznaka stana 1065203. Nekretnina na... više

200.000€ (1 666 €/m²)

  • 5 soba
  • 120m²
  • 3/5 spratova

Ekskluzivno-salonski stan u Futoskoj

Novi Sad

EKSKLUZIVNO – SALONSKI STAN U FUTOŠKOJ 32 Mir. Prostor. Prestiž. Na jednoj od najcenjenijih lokacija u Novom Sadu, u Futoškoj ulici, nalazi... više

225.000€ (2 163 €/m²)

  • 3 soba
  • 104m²
  • 1/3 spratova

Novi Sad, Centar - Odličan petosoban stan ID#1001144

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Ive Lole Ribara. Izdvajamo iz ponude renoviran, po strukturi petosoban salonski stan koji se nalazi u neposrednoj blizini... više

463.500€ (3 538 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 131m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Grbavica - Uknjižen dvosoban stan ID#1001194

Grbavica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, ulica Danila Kiša. Odličan, uknjižen, kompletno namešten dvosoban stan u zgradi kvalitetne gradnje. Jedna od najatraktivnijih... više

148.320€ (3 370 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Novi Sad, Spens, Radnička, 4.0, 114m2, 300000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 113034, V/, lift, parking. Prodaje se stan, 114m2, u blizini Spensa. Dnevna soba, kuhinja, trpezarija, tri spavace sobe, hodnik,... više

300.000€ (2 631 €/m²)

  • 4 soba
  • 114m²
  • 5.sprat

Trosoban, svetao, dvostrano orijentisan stan

Nova detelinara, Novi Sad

Prodaje se izuzetno lep svetao stan, dvostrano orijentisan sa lepim rasporedom prostorija. Vlasništvo 1/1, uknjižen tako da postoji mogućnost... više

156.560€ (2 060 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 76m²
  • Potkrovlje/6 spratova

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | STANOVI U IZGRADNJI SAJMIŠTE | GARSONJERA | DVOS

Sajmište, Novi Sad

Stanovi na prodaju u Novom Sadu nude se u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji na Sajmištu u širem centru grada. Projekat predstavlja... više

173.073€ (3 762 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 4.sprat

Prodaja stanova Novi Sad Petrovaradin - Novogradnja, MOGUĆNOST KREDITOVANJA,

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u Novom Sadu u... više

221.500€ (2 307 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 96m²
  • 2/3 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Dvosoban stan 44m2, Novo Naselje, odlična lokacij

Novo Naselje, Novi Sad

Na prodaju stan u Novom Sadu, Novo Naselje, jedna od najtraženijih lokacija za miran porodični život i sigurnu investiciju. U pitanju je stan... više

108.150€ (2 457 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 44m²
  • .sprat