Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1716 oglasa

Trosoban stan NOVI SAD, 340000€

Centar, Novi Sad

Savršen primer kako prelepi salonski stan može postati još lepši u modernom duhu. Stanu kome ni najveći detaljisti neće moći naći ni jednu manu.... više

340.000€ (3 400 €/m²)

  • 3 soba
  • 100m²
  • 1/3 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 154400€

Liman 3, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1099692 - CENA 154.400e plus agencijska provizija 3%. Uknjižen dvoiposoban stan na Limanu 3. Stan se sastoji iz dnevnog... više

154.400€ (2 375 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 8/9 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 179220€

Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad

Agencijska oznaka-1099365 CENA je sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Prelep četvorosoban duplex, odma useljiv, na vrlo lepoj lokaciji,... više

179.220€ (2 327 €/m²)

  • 4 soba
  • 77m²
  • 4/5 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 116000€

Salajka, Novi Sad

Uknjižen troiposban stan na Salajci, u zgradi iz 2007. godine. CENA 116.000 eura + 3 % provizije... Nalazi se u potkrovlju, i čini ga kombinacija... više

116.000€ (1 432 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 81m²
  • 3/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 170880€

Grbavica, Novi Sad

Uknjižen trosoban dupleks na Grbavici, u novijoj zgradi iz 2010. godine. Donja etaža: wc, dnevni boravak i kuhinja, terasa; na gornjoj etaži... više

170.880€ (2 163 €/m²)

  • 3 soba
  • 79m²
  • 3/4 spratova

Prodaje se dvoiposoban stan, 49m2, Telep, dvorište, parking

Telep, Novi Sad

Na prodaju funkcionalan porodičan stan na Telepu, u mirnoj ulici u blizini Heroja Pinkija. Idealan za porodičan život, sa odličnim rasporedom... više

122.570€ (2 501 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 49m²
  • Prizemlje

Prodaje se dvosoban namešten stan, 48m2, Grbavica

Grbavica, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – prodaje se funkcionalan dvosoban stan površine 48m2 na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, Grbavici, na uglu... više

164.800€ (3 433 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 2/6 spratova

Prodaja stanova Petrovaradin – Račkog | Novogradnja 2026 | Jednosobni i dvos

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Lokacija: Petrovaradin – ulica Račkog, Novi Sad Tip nekretnine: Stanovi u novogradnji Struktura: Jednosobni i dvosobni stanovi Kvadrature:... više

87.800€ (2 832 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 31m²
  • Prizemlje

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

157.110€ (3 491 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 5/8 spratova

Novi Sad, Telep - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1000945

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep, ulica Petefi Šandora. Uknjižen, po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi u neposrednoj blizini škole, vrtića, više trgovinsko-ugostiteljskih... više

136.500€ (2 904 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 47m²
  • 2/2 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1000500

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Dr Svetislava Kasapinovića. Izdvajamo iz ponude odličan dvoiposoban stan u neposrednoj blizini Novosadskog... više

195.700€ (3 156 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Liman 4, Narodnog fronta, 3.0, 80m2, 190000EUR

Liman 4, Novi Sad

Agencijski ID: 131916, I/IV, klima, lift, terasa, podrum, ostava. Na prodaju odlican trosoban stan na Limanu IV . Sastoji se od dnevnog boravka,... više

190.000€ (2 375 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 1/4 spratova