Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1716 oglasa

Dvosoban stan PETROVARADIN, 125000€

Blok 8, Novi Sad

Agencijska šifra - 1102334... UKNJIŽEN komforan dvosoban stan u Bloku 8 za potpuno renoviranje... Kvalitetna starija zgrada sa liftom. Stan... više

125.000€ (1 984 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 2/7 spratova

Šestosoban stan NOVI SAD, 617700€

Bulevar, Novi Sad

EKSKLUZIVAN , šestosoban stan 213m2 ! CEO SPRAT na vrhunskoj lokaciji!JEDAN OD NAJBOLJIH STANOVA U GRADU, nadomak bul. Oslobođenja! Agencijska... više

617.700€ (2 900 €/m²)

  • 6 soba
  • 213m²
  • 3/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 191700€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101765, cena nekretnine je 191700e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Grbavica, 71 m2, trosoban, prvi sprat. Trosobna... više

191.700€ (2 700 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • 1/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 153000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101541. CENI JE 153000E+3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. U prodaji dvosoban stan na Grbavici od 51m2 . Stan se sastoji od ulaza,... više

153.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 5/7 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 85000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Jednosoban stan 30m² – Renoviran i namešten, odlična lokacija u blizini Železničke stanice CENA: 85.000e + agencijska provizija 3%. Agencijska... više

85.000€ (2 833 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • 3/5 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 484100€

Centar, Novi Sad

U strogom centru Novog Sada nadomak pešačke zone prodaje se luksuzan dupleks koji je uknjižen kao poslovni prostor... Može se koristiti kao... više

484.100€ (2 241 €/m²)

  • 5 soba
  • 216m²
  • 4/5 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 200000€

Bulevar, Novi Sad

****Bulevar , troiposoban , uknjižen .Agencijska oznaka 1100617 . CENA 190000 e + 3% agencijska provizija. Prodaje se duplex stan u blizini... više

200.000€ (2 564 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 78m²
  • 6/7 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 460000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1098712 CENA je sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na prodaju četvorosoban stan koji je trenutno u funkciji poslovnog... više

460.000€ (5 411 €/m²)

  • 4 soba
  • 85m²
  • 1/2 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 149350€

Klisa, Novi Sad

Agencijska oznaka 1095519 Nov, namesten, sa parking mestom, komforan trosoban stan na Klisii 69m2 ,sve u stanu novo. Sva tehnika pod garancijom,... više

149.350€ (2 164 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 3/5 spratova

Trosoban stan 65 m², Sajmište, Novi Sad, 2. sprat

Sajmište, Novi Sad

Prodaje se jedinstven, dizajnerski osmišljen trosoban stan od 65 m² na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu, u naselju Sajmište, u okviru Sajam... više

234.600€ (3 609 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 2/5 spratova

Dvosoban Stan 42 m² Adice | Novogradnja | Podno Grejanje | Parking | Uknjižen

Adice, Novi Sad

U ponudi je funkcionalan i svetao dvosoban stan površine 42 m² u novoj zgradi na Adicama. Nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za rešavanje... više

80.300€ (1 911 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • vp/2 spratova

Prodaje se trosoban stan u blizini Novosadskog Sajma - 54m2

Sajmište, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad, funkcionalan i komforan trosoban stan površine 54m2, idealan za porodičan život. Stan ima optimalan raspored... više

158.100€ (2 927 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 54m²
  • 2.sprat