Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1716 oglasa

Novi Sad, Podbara, Jaše Ignjatovića, 1.5, 36m2, 135000EUR

Podbara, Novi Sad

Agencijski ID: 130382, IV/, klima, lift, terasa, parking, stambena zgrada. Na prodaju odlican jednoiposoban stan u Jase Ignjatovic ulici na... više

135.000€ (3 750 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Centar, Bulevar kralja Petra I, 1.0, 36m2, 135000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 117773, IV/, lift, terasa, uknjizen, luks renoviran, parking. Na izuzetnoj lokaciji u Novom Sadu – na Bulevaru Kralja Petra I,... više

135.000€ (3 750 €/m²)

  • 1 soba
  • 36m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Centar, Vojvođanskih brigada, 1.5, 40m2, 150000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 116963, II/, klima, lift, terasa. Prodaje se jednoiposoban stan kod Spensa od 40m2 na drugom spratu. Stan je uknjizen. Vise informacija... više

150.000€ (3 750 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²
  • 2.sprat

Obratite pažnju, ne propustite, poodmakla faza radova, Dvosoban stan sa fantas

Petrovaradin, Novi Sad

Želite mir i jutarnji cvrkut ptica, na lokaciji sa koje ste u centru Novog Sada za 7 minuta. Želite spoj kvaliteta, konfora i najbolje cene.... više

89.810€ (1 871 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 1/3 spratova

Renoviran dvosoban stan, 54m² sa terasom, V sprat, Bulevar Evrope, Novi Sad -

Bulevar Evrope, Novi Sad

Prodaje se funkcionalan i svetao dvosoban stan površine 54m² sa terasom, na V spratu, idealan za porodični život ili kao investicija. Stan je... više

140.000€ (2 592 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 5.sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 198800€

Bulevar, Novi Sad

<p>Agencijska oznaka 1102487 - CENA 198.800 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. Prodaje se trosoban , namešten stan u blizini Bulevara i Futoške pijace.... više

198.800€ (2 800 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • Prizemlje/5 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 150000€

Adice, Novi Sad

<p>Agencijska oznaka - 1102448 - Cena je 150 000 e + agencijska provizija od 3%. Uknjižen nov, troiposoban stan na Adicama. Stan se sastoji... više

150.000€ (2 027 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 74m²
  • 2/2 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 227200€

Centar, Novi Sad

Centar, trosoban stan, na idealnoj lokaciji. Agencijska oznaka stana 1065744, Novi Sad, centar. CENA 227200e + agencijska provizija 3%Stan... više

227.200€ (2 912 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 1/9 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 179000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102327, cena nekretnine je 179.000 e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Bulevar, 70 m2, troiposoban, peti sprat.... više

179.000€ (2 557 €/m²)

  • 4 soba
  • 70m²
  • 5/16 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 125000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102057 - Cena je 125 000e + agencijska provizija od 3%. Uknjižen dvoiposoban stan u polusuterenu, u blizinini Futoške pijace... više

125.000€ (2 314 €/m²)

  • 3 soba
  • 54m²
  • Prizemlje/5 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 74000€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101976 -CENA 74000 + 3% agencijska provizija . Uknjižen jednosoban stan na Novom Naselju u prelepom okruženju punom zelenila.... više

74.000€ (2 242 €/m²)

  • 1 soba
  • 33m²
  • 6/7 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 210000€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101926 - CENA 210.000 +3% AGENCIJSKA PROVIZIJA, Prodaje se trosoban , kompletno renoviran i namešten stan u najlepšem delu... više

210.000€ (3 181 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • 5/7 spratova