Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1716 oglasa

Četvorosoban stan NOVI SAD, 470000€

Centar, Novi Sad

Prelep kompletno adaptiran četvorosoban stan sa dve predivne terase u jednoj od omiljenih zgrada u ovom kraju. Ušuškana, izuzetno kvalitetna... više

470.000€ (4 122 €/m²)

  • 4 soba
  • 114m²
  • 5/5 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 198000€

Centar, Novi Sad

Centar, blizina Pesacke zone, Dunava...Agencijska oznaka stana 1098274. Porodicna cetvorosobna nekretnina koja pruza komfor. Duplex stan, koji... više

198.000€ (2 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 99m²
  • 4/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 236900€

Sajam, Novi Sad

Agencijska oznaka 1091118 - CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%.. uknjižen kvalitetno opremljen dupleks na Bulevaru blizu Sajma.... više

236.900€ (3 037 €/m²)

  • 2 soba
  • 78m²
  • 5/4 spratova

Novi Sad, Centar - Četvorosoban dupleks stan ID#1001005

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Petra Drapšina. Uknjižen četvorosoban dupleks stan na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje. Nadomak Sinagoge... više

339.900€ (2 832 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 120m²
  • 5/5 spratova

Novi Sad, Bulevar Evrope - Komforan troiposoban stan ID#1000418

Bulevar Evrope, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar Evrope. Izdvajamo iz ponude kompletno namešten, po strukturi troiposoban stan u neposrednoj blizini Limana IV, Bulevara cara... više

315.000€ (2 739 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 115m²
  • 7/12 spratova

Novi Sad, Centar - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001115

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Stevana Sremca. Uknjižen dvoiposoban stan u neposrednoj blizini Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone, Futoške pijace,... više

142.140€ (2 538 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 56m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Centar - Uknjižen dupleks stan ID#1001139

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Šafarikova. Uknjižen dvoiposoban dupleks stan nadomak Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone. Ovaj stambeni prostor... više

159.650€ (2 617 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 3/3 spratova

Novi Sad, Adamovićevo - Renoviran jednoiposoban stan ID#1001173

Adamovićevo Naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adamovićevo naselje, ulica Braće Krkljuš. Kompletno renoviran jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Bulevara Evrope, Merkatora,... više

127.205€ (2 958 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Centar - Uknjižen trosoban stan (Pupinova palata) ID#1001199

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Trg galerija - PUPINOVA PALATA. Izdvajamo iz ponude, kompletno namešten, uknjižen trosoban stan sa otvorenim pogledom... više

462.418€ (6 334 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 7/8 spratova

Novi Sad, Novo Naselje, Seljačkih buna, 1.5, 43m2, 116500EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 131116, I/IV, klima, terasa, uknjizen, parking, ostava, stambena zgrada. Na prodaju jednoiposoban stan od 43m2 na Novom Naselju,... više

116.500€ (2 709 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Centar, Jevrejska, 2.0, 32m2, 109000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 130764, IV/IV, terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja. CENTAR ul Jevrejska 2,0 - soban, 32 m2 SNIZEN !! HITNO !! Cena nije... više

109.000€ (3 406 €/m²)

  • 2 soba
  • 32m²
  • 4/4 spratova

Novi Sad, Detelinara, Milenka Grcica, 0.5, 20m2, 60000EUR

Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 130791, V/, klima, uknjizen, podrum, ostava, stambena zgrada. Prodaje se potpuno renovirana garsonjera od 20m² na odlicnoj lokaciji... više

60.000€ (3 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 20m²
  • 5.sprat