Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1710 oglasa

Novi Sad, Sremska Kamenica, , 2.0, 97m2, 256080EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 125020, I/II, terasa, nov luks. U prodaji je luksuzno opremljen cetvorosoban stan u izgradnji u mirnom delu Sremske Kamenice,... više

256.080€ (2 640 €/m²)

  • 2 soba
  • 97m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Bulevar oslobođenja, 2.0, 53m2, 164300EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 124810, IV/VII, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se izuzetno funkcionalan i svetao stan povrsine 53m², smesten na cetvrtom spratu... više

164.300€ (3 100 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 4/7 spratova

Novi Sad, Adice, , 1.0, 26m2, 61000EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 124647, PR/, novogradnja, garaza, parking. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210... više

61.000€ (2 346 €/m²)

  • 1 soba
  • 26m²

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Bulevar oslobođenja, 2.5, 64m2, 169500EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 125121, XII/XIV, lift(2), terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja. Prostran i svetao renoviran stan. Hrastov parket prve klase... više

169.500€ (2 648 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 12/14 spratova

Novi Sad, Železnička Stanica, Bulevar Jaše Tomića, 1.0, 30m2, 85000EUR

Železnička Stanica, Novi Sad

Agencijski ID: 124571, III/, uknjizen, podrum. Prodaje se uknjizen jednosoban stan kod Zeleznicke stanice. U cenu ulazi i namestaj. Treci sprat... više

85.000€ (2 833 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Sremska Kamenica, Jablanova, 4.0, 95m2, 250800EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 125028, I/, terasa, nov luks. U prodaji su luksuzno opremljeni cetvorosobni stanovi u izgradnji u mirnom delu Sremske Kamenice,... više

250.800€ (2 640 €/m²)

  • 4 soba
  • 95m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Telep, Kotorska, 3.0, 58m2, 145000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 125169, I/, stambena zgrada. Prodaje se trosoban stan u urbanoj vili izgradnji, 58m2 na Telepu. Izuzetno visok kvalitet izgradnje... više

145.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Novo Naselje, Simeona Piščevića, 3.0, 78m2, 188500EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 125083, III/IV, uknjizen, podrum, ostava. Prodaje se trosoban stan 78,56m2, 3. sprat, Novo Naselje, Buducnost gradnja, stan se... više

188.500€ (2 416 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Sremska Kamenica, , 3.0, 56m2, 154000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 125025, PR/, terasa, nov luks. U prodaji su luksuzno opremljeni trosobni stanovi u izgradnji u mirnom delu Sremske Kamenice,... više

154.000€ (2 750 €/m²)

  • 3 soba
  • 56m²

Novi Sad, Centar, KEJ , 2.5, 67m2, 195000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 124699, II/III, klima, terasa, uknjizen, podrum, ostava. Prodaje se dvoiposoban salonski stan u neposrednoj blizini Izvrsnog... više

195.000€ (2 910 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 2/3 spratova

Novi Sad, Centar, Beogradski kej, 2.0, 72m2, 200000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 125267, II/V, klima, terasa, uknjizen, renoviran, novogradnja. Na prodaju klasican dvosoban stan od 72m2 na Beogradskom keju.... više

200.000€ (2 777 €/m²)

  • 2 soba
  • 72m²
  • 2/5 spratova

Novi Sad, Sremska Kamenica, , 4.0, 85m2, 224400EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 125023, II/, terasa, nov luks. U prodaji su luksuzno opremljeni cetvorosobni stanovi u izgradnji u mirnom delu Sremske Kamenice,... više

224.400€ (2 640 €/m²)

  • 4 soba
  • 85m²
  • 2.sprat