Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1710 oglasa

Novi Sad, Centar, KEJ , 2.5, 67m2, 195000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 124699, II/III, klima, terasa, uknjizen, podrum, ostava. Prodaje se dvoiposoban salonski stan u neposrednoj blizini Izvrsnog... više

195.000€ (2 910 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 2/3 spratova

Novi Sad, Centar, Beogradski kej, 2.0, 72m2, 200000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 125267, II/V, klima, terasa, uknjizen, renoviran, novogradnja. Na prodaju klasican dvosoban stan od 72m2 na Beogradskom keju.... više

200.000€ (2 777 €/m²)

  • 2 soba
  • 72m²
  • 2/5 spratova

Novi Sad, Sremska Kamenica, , 4.0, 85m2, 224400EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 125023, II/, terasa, nov luks. U prodaji su luksuzno opremljeni cetvorosobni stanovi u izgradnji u mirnom delu Sremske Kamenice,... više

224.400€ (2 640 €/m²)

  • 4 soba
  • 85m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Sremska Kamenica, , 3.0, 58m2, 159500EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 125018, PR/, terasa, nov luks. U prodaji su luksuzno opremljeni trosobni stanovi u izgradnji u mirnom delu Sremske Kamenice,... više

159.500€ (2 750 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Kosančić Ivana, 5.0, 234m2, 750000EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 125276, VPR/, klima, lift, telefon, uknjizen, garaza, parking. Na prodaju ekskluzivan sestosoban dupleks stan ukupne povrsine... više

750.000€ (3 205 €/m²)

  • 5 soba
  • 234m²

Novi Sad, Telep, Kotorska, 4.0, 95m2, 218500EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 125171, I/, u izgradnji. Prodaje se cetvorosoban stan 95m2 u urbanoj vili u izgradnji na Telepu. Izuzetno visok kvalitet izgradnje... više

218.500€ (2 300 €/m²)

  • 4 soba
  • 95m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Sremska Kamenica, , 4.0, 81m2, 213840EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 125027, PK/, terasa, nov luks. U prodaji su luksuzno opremljeni cetvorosobni stanovi u izgradnji u mirnom delu Sremske Kamenice,... više

213.840€ (2 640 €/m²)

  • 4 soba
  • 81m²

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Novosadskog sajma, 4.0, 108m2, 320000EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 123984, I/, klima, lift, terasa, garaza, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija... više

320.000€ (2 962 €/m²)

  • 4 soba
  • 108m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Centar, Maksima Gorkog 48b, 2.0, 60m2, 186000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 123766, III/, klima, lift, terasa. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210... više

186.000€ (3 100 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Nova Detelinara, Veselina Masleše 64, 1.0, 30m2, 90000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 123731, IV/, klima, uknjizen, garaza, parking. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni:... više

90.000€ (3 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Grbavica, , 1.5, 36m2, 93000EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 124148, IV/IV, klima, lift, terasa, novogradnja. Prodaje se nov, odmah useljiv jednoiposoban stan na Grbavici od 36.4 m2. Stan... više

93.000€ (2 583 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²
  • 4/4 spratova

Novi Sad, Sajam, Rumenačka, 4.0, 99m2, 205000EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 124184, III/III, klima, uknjizen, stambena zgrada. Na prodaju veoma funkcionalan cetverosoban stan u blizini Master centra Sajam... više

205.000€ (2 070 €/m²)

  • 4 soba
  • 99m²
  • 3/3 spratova