Za upit stan Kragujevcu pronađeno 68 oglasa

Kragujevac, Maglićka, dobar stan, 47m2

Centar, Kragujevac

Kragujevac, Gradska lokacija, Maglićka ulica Jednosoban, 43m2 grejna površina + lođa 4m2, III/5, CG, ktv, klima, interfon, uknjižen, bez tereta... više

85.000€ (1 808 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 47m²
  • 3/5 spratova

Stan u strogom centru

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju lux stan u strogom centru od 148 m2 . Stan je novije gradnje i veoma je prostran. Ima veliku dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom,... više

370.000€ (2 500 €/m²)

  • 4 soba
  • 148m²
  • 4.sprat

Novogradnja u centru- Donja Erdoglija

Erdoglija, Kragujevac, Kragujevac

U ponudi su stanovi u izgradnji stambenog objekta u blizini Glavne crkve, Kragujevačke gimnazije, Velikog parka i gradske pijace. Stan br.1... više

93.400€ (2 075 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • Prizemlje/4 spratova

Dvosoban stan 53 m², Aerodrom, Kragujevac, 1. sprat

Aerodrom, Kragujevac

Ukoliko tražite udoban i komforan stan na odličnoj lokaciji, ovo je prilika za vas. Na prodaju stan površine 53m2 u naselju Aerodrom. Stan... više

94.000€ (1 773 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 1.sprat

Odlična novogradnja duplex u Erdogliji

Erdoglija, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan duplex od renomiranog investitora površine od 95 m2 plus terasa, koja ne ulaze u kvadraturu stana. Stan se nalazi na četvrtom... više

187.000€ (1 968 €/m²)

  • 4 soba
  • 95m²
  • 4.sprat

Penthaus sa tri spavaće sobe i dva kupatila - Kragujevac, Aerodrom, 75 m2 plus

Aerodrom, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan površine 75 m2, u izgradnji u Kragujevcu, u naselju Aerodrom, u blizini marketa, stadiona, škole, vrtića, pijace, autobuskog... više

155.719€ (2 076 €/m²)

  • 4 soba
  • 75m²
  • 4/4 spratova

Stan 51 m2, drugi sprat - Kragujevac, Pivara, u izgradnji

Pivara, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan površine 51 m2 u izgradnji, u Kragujevcu, u naselju Pivara. Od prostorija ima, uz hodnik i dnevni boravak sa trpezarijom, dve... više

104.436€ (2 047 €/m²)

  • 3 soba
  • 51m²
  • 2/3 spratova

Na prodaju jednoiposoban stan – sam centar Kragujevca, pogled na crkvu!

Centar, Kragujevac

U ponudi je jednoiposoban stan površine 49 m², koji se nalazi na prvom spratu novije zgrade sa liftom i garažnim mestom. Stan poseduje terasu... više

100.000€ (2 040 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 1/4 spratova

Kragujevac, stan na trećem spratu u ekskluzivnoj zoni 61,42 m2, u izgradnji

Centar, Kragujevac, Kragujevac

U ekskluzivnoj zoni, nadomak samog, strogog, centra grada, na prodaju stan u izgradnji površine 61,42 m2. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade... više

135.125€ (2 215 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 3.sprat

Stan u Kragujevcu, naselje gornja Erdoglija - površina 51м2 plus terasa

Erdoglija, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju odličan, komforan, stan u Kragujevcu, naselje Erdoglija, na prvom spratu površine 51 m2. Stan se nalazi u zgradi koja nema lift,... više

90.000€ (1 764 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 1/4 spratova

Četvorosoban stan u soliteru na Maloj Vagi od 91 m²

Mala Vaga, Kragujevac, Kragujevac

Predstavljamo vam prostran i potpuno renoviran stan smešten na desetom spratu solitera iza Maxija na Maloj Vagi. Zgrada je opremljena sa dva... više

140.000€ (1 538 €/m²)

  • 4 soba
  • 91m²
  • 10/10 spratova

Stan 53 m2, treći sprat - Kragujevac, Pivara, u izgradnji

Pivara, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan površine 53 m2, u izgradnji u Kragujevcu, u naselju Pivara. Od prostorija ima, uz hodnik i dnevni boravak sa trpezarijom, dve... više

106.106€ (2 002 €/m²)

  • 3 soba
  • 53m²
  • 3/2 spratova