Za upit stan Kragujevcu pronađeno 68 oglasa

Stan 54 m2, prvi sprat - Kragujevac, Pivara, u izgradnji

Pivara, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan površine 54 m2, u izgradnji u Kragujevcu, u naselju Pivara. Od prostorija ima, uz hodnik i dnevni boravak sa trpezarijom, dve... više

110.880€ (2 053 €/m²)

  • 3 soba
  • 54m²
  • 1/3 spratova

Jednoiposoban stan 32 m², Centar, Kragujevac, 1. sprat

Centar, Kragujevac

Na prodaju stan u centru Kragujevca, na jednoj od najtraženijih lokacija, u neposrednoj blizini Prve kragujevačke gimnazije, pozorišta i Ambulante... više

85.000€ (2 656 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 32m²
  • 1.sprat

Novogradnja u centru- Donja Erdoglija

Erdoglija, Kragujevac, Kragujevac

U ponudi su stanovi u izgradnji stambenog objekta u blizini Glavne crkve, Kragujevačke gimnazije, Velikog parka i gradske pijace. Stan br.29... više

99.100€ (2 154 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 4/4 spratova

Prodaja stanova u Kragujevcu – novi luksuzni stambeni kompleks u izgradnji sm

Centar, Kragujevac

Novi luksuzni stambeni kompleks u izgradnji smešten u mirnoj ulici u samom centru grada. U ponudi su jednosobni i dvosobni stanovi vrhunskog... više

96.888€ (2 202 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • 3/6 spratova

Centar, Kragujevac

117.106€ (2 209 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 2/6 spratova

NA PRODAJU – NOV STAN 106m² NA BUBNjU

Bubanj, Kragujevac

Savršena lokacija – na par minuta hoda od fakulteta! Prodaje se prostran stan površine 106m², u jednom od najtraženijih delova Kragujevca –... više

191.500€ (1 806 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 106m²
  • 1/6 spratova

Novogradnja u centru- Donja Erdoglija

Erdoglija, Kragujevac, Kragujevac

U ponudi su stan u izgradnji stambenog objekta u blizini Glavne crkve, Kragujevačke gimnazije, Velikog parka i gradske pijace. Stan br.10 sa... više

103.100€ (2 147 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 3/4 spratova

Nov dvosoban lux stan površine 74 m² - Penthaus u Matis New Point kompleksu,

Bubanj, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju nov dvosoban lux stan površine 74m² u Matis New Point kompleksu kod Palate pravde, naselje Bubanj, Kragujevac. Nalazi se na prvom... više

133.000€ (1 797 €/m²)

  • 2 soba
  • 74m²
  • 1.sprat

Prodaja trosobnog stana u centru Kragujevca – prostran i funkcionalan stan na

Centar, Kragujevac

Prodaja trosobnog stana u centru Kragujevca, na jednoj od najatraktivnijih gradskih lokacija, u blizini fakulteta, škola, obdanista i svih neophodnih... više

145.000€ (2 230 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 1/2 spratova

EKSKLUZIVAN SALONSKI STAN IZ PERIODA KRALJEVINE - NASELJE MALA VAGA

Mala vaga, Kragujevac

Na prodaju je izuzetno svetao i prostran salonski stan površine 70 m², koji se nalazi u kvalitetnoj i mirnoj zgradi. Sa visinom plafona od impresivnih... više

150.000€ (2 142 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • Prizemlje/3 spratova

Duplex na Vašarištu 151m2

Vašarište, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se duplex na Vašarištu kod restorana Neptun na trećem spratu. Stan je iz dva nivoa i ima 151m2.Sastoji se od prostrane dnevne sobe... više

185.500€ (1 228 €/m²)

  • 4 soba
  • 151m²
  • 3/4 spratova

Penthaus sa tri spavaće sobe i dva kupatila - Kragujevac, Aerodrom, 83,78 m2 p

Aerodrom, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan površine 83,78 m2, u izgradnji u Kragujevcu, u naselju Aerodrom, u blizini marketa, stadiona, škole, vrtića, pijace, autobuskog... više

172.816€ (2 082 €/m²)

  • 4 soba
  • 83m²
  • 4/3 spratova