Za upit stan Beograd trg republike pronađeno 1384 oglasa

3.0, Ada mall, Karpoševa, 69.45, 3/4, toplotne pumpe, lift, terasa, lux novogr

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

3.0, Ada mall,Karpoševa, 69.45, 3/4, toplotne pumpe, lift, terasa, lux novogradnja Novogradnja u završnoj fazi izgradnje, 80% izgrađenosti.Moguća... više

2.430.075€ (35 218 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • 3/4 spratova

Sopot, Kosmaj - Prvomajska, 60m2

Kosmaj, Sopot, Beograd

Sopot, Kosmaj - Prvomajska 2.5, 60m2 (terasa 19m2), 1/2, EG, klima, interfon, video nadzor, parking U ponudi odličan dvoiposoban stan u novogradnji... više

115.000€ (1 916 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 1/2 spratova

Vračar, Pravni fakultet - Svetozara Markovića, 103m2

Pravni fakultet, Vračar, Beograd

Vračar, Pravni fakultet - Svetozara Markovića 3.5, 103m2, terasa, 4/4, CG, interfon Retka prilika da u srcu Beograda stvorite svoj topli,... više

357.000€ (3 466 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 103m²
  • 4/4 spratova

PRODAJA, BW PARKVIEW, 3.0, PERFEKTAN

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Izuzetan, dvostrano orijentisan stan(jug - zapad), sa divnim i ocaravajucim panoramskim pogledom prema reci i gradskom jezgru. Nekretnina se... više

395.000€ (4 759 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 23.sprat

Savski venac, Dedinje, Sokobanjska, 5.0, 165m2, 650000EUR

Dedinje (rtv Pink), Beograd

Agencijski ID: 7815, VPR/II, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja, fasada prosecna, garaza, dvoriste/basta, podrum, ostava, deljiv. Tripleks... više

650.000€ (3 939 €/m²)

  • 5 soba
  • 165m²

Novi Beograd, Blok 21, Bulevar Mihajla Pupina, 2.5, 77m2, 300000EUR

Blok 21 (10 Gimnazija), Beograd

Agencijski ID: 130250, V/V. Na prodaju stan na odlicnoj mikro lokaciji. Dvostrano orjentisan. Sastoji se iz: hodnika, kupatila, dve spavace... više

300.000€ (3 896 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • 5/5 spratova

PRODAJA, 1.5 STAN NA VRACARU, HRAM SVETOG SAVE

Hram Svetog Save, Vracar, Beograd

Prodajemo jednoiposoban stan u srcu Vracara, nadomak Hrama Svetog Save, na jednoj od najpozeljnijih lokacija u Beogradu. Stan se nalazi u mirnoj... više

231.000€ (5 500 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 2.sprat

Stari grad, Novi Dorćol - Venizelosova, 59m2

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Novi Dorćol - Venizelosova 2.0, 59m2 (terasa 7m2), 1/7, CG, lift, telefon, interfon, garaža Dvosoban stan na odličnoj lokaciji... više

327.000€ (5 542 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 1/7 spratova

SAVSKI VENAC BEOGRAD NA VODI 87m2 , T , 480000e

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Simfonija 2, Hercegovacka, 3.0, 86.7 m2 sa terasom, III od XVII spratova, cg sa kalorimetrima,... više

480.000€ (5 517 €/m²)

  • 3 soba
  • 87m²
  • 3.sprat

VRACAR CUBURA 71m2 , T , 375000e

Cubura, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Cubura, Nikolaja Hartviga, 2.5, 70.98 m2 sa terasom, III od IV sprata, toplotne pumpe, lift, interfon,... više

375.000€ (5 281 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 71m²
  • 3.sprat

Rakovica, Vidikovac, Veljka Ramadanovića, 0.5, 23m2, 70000EUR

Vidikovac, Beograd

Agencijski ID: 115817, PR/V, klima, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Izuzetno lepa komforna garsonjera, Lokacija... više

70.000€ (3 043 €/m²)

  • 1 soba
  • 23m²

Grocka, Kaluđerica, , 2.0, 45m2, 86000EUR

Kaluđerica, Beograd

Agencijski ID: 121621, I/II, klima, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra. Uknjizen, noviji dvosoban stan... više

86.000€ (1 911 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 1/2 spratova