Za upit stan Beograd trg republike pronađeno 1384 oglasa

PRODAJA, 2.5 STAN, CERAK VINOGRADI

Cerak Vinogradi, Cukarica, Beograd

Cerak Vinogradi je naselje koje je 2019. godine proglaseno za kulturno dobro Beograda. Prepoznatljivo je po svom uredjenju, niskim zgradama... više

163.000€ (2 546 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 3.sprat

Grocka, Kaluđerica, , 2.0, 45m2, 86000EUR

Kaluđerica, Beograd

Agencijski ID: 121621, I/II, klima, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra. Uknjizen, noviji dvosoban stan... više

86.000€ (1 911 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 1/2 spratova

NOVI BEOGRAD BLOK 23 70m2 , 246000e

Blok 23, Novi Beograd, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 23, Milutina Milankovica, 2.5, 70 m2, bez terase, XV od XX spratova, cg, telefon,... više

246.000€ (3 514 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 70m²
  • 15.sprat

Vračar, Bulevar kralja Aleksandra, Sredačka, 3.0, 90m2, 330000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 121564, III/V, klima, lift, terasa(2), izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, ostava,... više

330.000€ (3 666 €/m²)

  • 3 soba
  • 90m²
  • 3/5 spratova

Voždovac, Vojvode Vlahovića, Miodraga Živanova , 1.5, 37m2, 122400EUR

Vojvode Vlahovića, Beograd

Agencijski ID: 82131, I/III, terasa, novogradnja, podrum, stambena zgrada. Prvi sprat iznad VPR,uska terasa duzinom celog stana,roletne na balkoncima,komarnik,nova... više

122.400€ (3 308 €/m²)

  • 2 soba
  • 37m²
  • 1/3 spratova

Grocka, Kaluđerica, Zage Malivuk, 3.0, 79m2, 145000EUR

Kaluđerica, Beograd

Agencijski ID: 128409, II/III, klima, terasa(2), uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, ostava. Zvezdara, Uknjizen 3 soban stan Stan... više

145.000€ (1 835 €/m²)

  • 3 soba
  • 79m²
  • 2/3 spratova

Zvezdara, Đeram pijaca, Pećska, 5.0, 118m2, 320000 EUR

Đeram Pijaca, Beograd

Komforan, potpuno renoviran stanu zgradi novije gradnje, uređen kao poslovni prostor, dupleks - na prvom nivou nalazi se boravak, dve sobe,... više

320.000€ (2 711 €/m²)

  • 5 soba
  • 118m²
  • 6/6 spratova

Konjarnik, Glasinačka, odlična lokacija - 58kvm

Konjarnik, Zvezdara, Beograd

Odličan dvosoban stan, svetao, dvostrano orijentisan. Prodaje se kompletno namešten, osim bele tehnike. Zgrada ima dva lifta, u mirnoj ulici... više

191.000€ (3 293 €/m²)

  • 2 soba
  • 58m²
  • 7/11 spratova

Novi Beograd, Blok 65, Tadije Sondermajera, 3.0, 75m2, 370000 EUR

Blok 65, Beograd

Nov stan u Wellportu, opremljen kvalitetnim nameštajem i belom tehnikom, veoma komforan i odličnog rasporeda prostorija. Čine ga dnevni boravak... više

370.000€ (4 933 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 6.sprat

Zvezdara, Zvezdarska šuma, Preševska, 2.0, 80m2, 205000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 108381, IV/IV, dupleks, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Svetao, dvostrano orijentisan dvosoban stan, odlicno lokacijski pozicioniran.... više

205.000€ (2 562 €/m²)

  • 2 soba
  • 80m²
  • 4/4 spratova

Zemun, Centar, Cara Dušana, 3.0, 76m2, 196000EUR

Zemun (centar), Beograd

Agencijski ID: 128766, II/IV, terasa. Na prodaju stan u centru Zemuna. Stan se sastoji iz hodnika, kupatila, dnevnog boravka sa trpezarijom,... više

196.000€ (2 578 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 2/4 spratova

Zvezdara, Cvetkova pijaca - Majke Kujundžić, 77m2

Cvetkova pijaca , Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Cvetkova pijaca - Majke Kujundžić 3.0, 77m2 (terasa 7m2), 4/4, podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi je kvalitetan,... više

269.500€ (3 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 4/4 spratova