Za upit stan Beograd trg republike pronađeno 1380 oglasa

Novi Beograd, Tošin bunar - Skadarska, 91m2

Tošin Bunar, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Tošin bunar - Skadarska 3. 0, 91m2 (terasa 10m2), 7/7, CG, lift, telefon, interfon, parking, garaža Nov, moderno opremljen,... više

320.000€ (3 516 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 91m²
  • 7/7 spratova

Palilula, Karaburma - Uralska, 54m2

Karaburma, Palilula, Beograd

Palilula, Karaburma - Uralska 2.0, 54m2 (dve terase 5m2), 3/3, TA, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi pravi porodičan stan, funkcionalnog... više

136.000€ (2 518 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 3/3 spratova

Zemun kej, Marka Nikolića, 45m2(52), 2.0, 1/2, uknj

Zemun kej, Zemun, Beograd

Zemun kej, Marka Nikolića, uknjižen, dvosoban stan od 45m2, mereno 52m2. Nalazi se na prvom spratu od dva, predratne zgrade (visina plafona... više

185.000€ (4 111 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 1/2 spratova

Zemun, Galenika, Lazara Mamuzića, 57m2 ID#1613

Galenika, Zemun, Beograd

Na prodaju dvosoban stan uknjižen na 57 m² građevinske površine i 51 m² korisne površine. Nalazi se u mirnom i lepom delu Galenike, u blizini... više

142.000€ (2 491 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 1/3 spratova

Vojvođanska, dvosoban, novogradnja ID#1624

Ledine, Surčin, Beograd

Savršen starter dom u Surčinu-Ledine. Ukoliko tražite svoj udoban prostor u Surčinu-Ledine,onda je ovaj šarmantni dvosoban stan, koji se nalazi... više

79.000€ (1 975 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 1/4 spratova

PRODAJEMO EKSKLUZIVAN DVSOBAN STAN U

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Prodajemo ekskluzivan dvosoban stan u zgradi Kula Beograd – Beograd na vodi. Potpuno nov i intiman koncept zivota, u samom srcu Beograda.... više

695.888€ (9 156 €/m²)

  • 2 soba
  • 76m²
  • 30.sprat

PRODAJA, 1.5 UKNJIZEN STAN, 36M2, CENTAR-SKADARSKA

Centar, Stari Grad, Beograd

U samom centru Beograda, u Skadarskoj ulici, prodajemo jednoiposoban stan povrsine 36 m2˛ (uknjizen na 28 m2). Nalazi se na petom spratu u odrzavanoj... više

185.000€ (5 138 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 5.sprat

Vračar, Crveni krst - Vojislava Ilića, 97m2 - LUX

Crveni Krst, Vračar, Beograd

Vračar, Crveni krst - Vojislava Ilića - LUX 4.0, 97m2, 2/5, CG/toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi luksuzni stanovi u... više

329.664€ (3 398 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 97m²
  • 2/5 spratova

Vračar, Crveni krst - salonski stan, 50m2

Crveni Krst, Vračar, Beograd

Vračar, Crveni krst - Vele Nigrinove 3.0, 50m2 (lođa), VPR/3, EG-strujni kotao, interfon, podrum Prodaje se renoviran salonski stan u mirnoj... više

199.000€ (3 980 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 50m²
  • vp/3 spratova

PRODAJA, 3.0 STAN NA VOZDOVCU U BLIZINI FARMACEUTSKOG FAKULTETA

Vozdovac, Vozdovac, Beograd

U neposrednoj blizini farmaceutskog fakulteta, I glavne ulice (Vojvode Stepe), nalazi se ova mala ulica sa lepim drvoredom, (ispunjena dvospratnim... više

169.000€ (2 414 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Omladinskih brigada, 2.0, 56m2, 276888 EUR

Blok 67a, A Blok, Beograd

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog... više

276.888€ (4 944 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 6/9 spratova

Beograd, Voždovac- Braće Jerković, 2.5, 70m2

Braće Jerković, Beograd

Beograd, Voždovac- Braće Jerković Braće Jerkovića 2.5, 70m2 U ponudi je funkcionalan dvoiposoban stan površine 70 m2, smešten na prvom spratu... više

189.000€ (2 700 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 1/6 spratova