Za upit prodaja vikendica pronađeno 1957 oglasa

U ponudi porodična kuća sa imanjem u Erdeču

Erdeč, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u naselju Erdeč sa imanjem. U osnovi 112m2 stambenog prostora sa pomoćnim objektima na 1668 m2 placa i još 15943m2 zemljišta..... više

100.000€ (892 €/m²)

  • 112m²
  • Prizemlje

Priča iz Brestova – gde priroda postaje vaš dom

Brestovo, Okolina, Despotovac

Zamislite mesto gde se svako jutro budi uz cvrkut ptica, a veče završava mirom kakav samo priroda može da pruži. Nedaleko od poznatog etno sela... više

69.000€ (83 €/m²)

  • 824m²
  • /3 spratova

Na prodaju kuća u Mijatovcu

Mijatovac, Okolina, Ćuprija

Starija kuća u Mijatovcu sa pomoćnim objektima na placu površine 31.25 ari. Sastoji se od kuhinje sa trpezarijom i dnevnom sobom, dve spavaće... više

45.000€ (221 €/m²)

  • 203m²
  • Prizemlje/1 spratova

Dve kuće u Kragujevcu, naselje Erdeč, 340 m2 i 105 m2, plac 1042 m2

Erdeč, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju dve kuće u Kragujevcu, naselje Erdeč, površine 340 m2, stan 106 m2, stan 112 m2, garaža 101 m2, kuća 105 m2, pomoćni objekat 40m2,... više

200.000€ (493 €/m²)

  • 405m²
  • Prizemlje

Spratna kuća u Rakitovo

Rakitovo, Okolina, Jagodina

Legalizovana spratna kuća, sa jedne strane lepljena za drugu na lepom mestu u selu.Prizemlje useljivo,poseduje dn.sobu,kuhinju sa trepezarijom,kupatilo(laminat,parket).Na... više

80.000€ (459 €/m²)

  • 174m²
  • /2 spratova

Na prodaju – Luksuzna porodična kuća

Bolnica, Ćuprija

Zamislite kuću u kojoj svaki korak odiše toplinom doma, a svaki kutak je osmišljen da vam pruži udobnost i mir. Već pri prvom pogledu, oduševiće... više

210.000€ (446 €/m²)

  • 470m²
  • /2 spratova

3 kuće u dvoruštu/Kružni tok

Kružni tok, Ćuprija

Tri kuće u dvorištu, prva kuća je površine 105m2, druga 98m2, treća površine 55m2 + pomoćni objekat površine 29m2 na placu površine 9,34 ari.... više

80.000€ (761 €/m²)

  • 105m²
  • /1 spratova

Prostrana, funkcionalna kuća na odličnoj lokaciji, 180m2 Obrenovac, Stubline

Stubline, Obrenovac, Beograd

Na prodaju porodična kuća površine 180m2 + podrumski i tavanski prostor na građevinskom placu od 9,94 ara u Stublinama, opština Obrenovac.... više

119.000€ (661 €/m²)

  • 180m²
  • .sprat

Kuća na prodaju Donja Vrežina P=204m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju kuća u naselju Donja Vrežina. Kuća se nalazi na lepoj lokaciji na periferiji naselja, Kuća je ukupne bruto površine 204m2, sastoji... više

180.000€ (882 €/m²)

  • 204m²
  • Prizemlje

Petosobna kuća NOVI SAD, 500000€

Telep, Novi Sad

Prelepa prizemna kuća sa bazenom, prelepin dvorištem na izuzetnoj gradskoj lokaciji, Telep. Agencijska oznaka nekretnine 3091467 Novi Sad,... više

500.000€ (1 501 €/m²)

  • 333m²

Dvoiposobna kuća SREMSKI KARLOVCI, 97850€

Centar, Sremski Karlovci

Agencijska oznaka 3090502 Uknjižena kuca u Karlovcima blizu Gimnazije. Dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja i kupatilo. U dvorištu postoji... više

97.850€ (1 223 €/m²)

  • 80m²

Kuća NOVI SAD, 185400€

Klisa, Novi Sad

Uknjižen deo dvojne kuće na Klisi. Na prizemlju i spratu nalaze se četiri sobe, kuinja i dva kupatila. Grejanje na gas, manja terasa is pred... više

185.400€ (2 060 €/m²)

  • 90m²