Za upit prodaja vikendica pronađeno 1952 oglasa

Raška, Kopaonik, , 10.0, 600m2, 599000EUR

Kopaonik, Raška

Agencijski ID: 83331, 14a, spratna, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, cela. 600 m2 korisnog prostora Plac... više

599.000€ (998 €/m²)

  • 600m²

Paraćin Gras

Paraćin, Paraćin - Centar, Paraćin

Na prodaju kuća u Paraćinu – mirna lokacija, legalizovana Prodaje se porodična kuća u mirnom delu Paraćin, u ulici Jovana Skerlića. Kuća je... više

30.000€ (375 €/m²)

  • 80m²
  • Prizemlje

Porodična kuća u centru Dragocveta 160m2 (5 km od Jagodine)

Dragocvet, Okolina, Jagodina

Na prodaju prostrana i funkcionalna kuća na idealnoj lokaciji u samom centru sela Dragocvet. Savršena prilika za one koji žele mirniji život... više

51.500€ (321 €/m²)

  • 160m²
  • .sprat

Na prodaju kuća u Kragujevcu

Pivara, Kragujevac

Prodaje se potpuno opremljena porodična kuća u mirnom delu Kragujevca. Kuća se prodaje sa kompletnim nameštajem – useljiva odmah! Opis nekretnine:... više

159.650€ (1 064 €/m²)

  • 150m²
  • .sprat

NA PRODAJU na istoj parceli DVE KUĆE naselje SVETA PETKA!!!

Tavrića obori, Jagodina

U prodaji je jedinstvena nekretnina koja spaja udobnost porodičnog doma i odličnu investicionu priliku. Prodaju se dve kompletno uređene kuće... više

210.000€ (628 €/m²)

  • 334m²
  • .sprat

KUĆA, ČVRSTE GRADNJE U BEZDANU!!!

Bezdan, Okolina, Sombor

KUĆA!!! Prodaje se kuća u Bezdanu, površine 152 m², na prostranom placu od 8,5 ari, smeštena u mirnoj ulici nedaleko od centra i banje. Kuća... više

47.000€ (309 €/m²)

  • 152m²
  • .sprat

ODLIČNA LOKACIJA

Prnjavor, Sombor

KUĆA!Mlake-Centar,oko 360m2,spratna kuća,suteren+prizemlje+sprat,sve kompletno opremljeno za život,četiri spavaće sobe,dva kupatil,dva sanitarna... više

170.000€ (472 €/m²)

  • 360m²
  • .sprat

KUĆA-STAPAR

Stapar, Okolina, Sombor

KUĆA! Stapar. Na velikoj parceli od 1152m2 nalazi se porodično domaćinstvo sa dva stambena objekta,pomoćnim objektima i baštama.Prvi stambeni... više

65.000€ (300 €/m²)

  • 216m²
  • Prizemlje

- kotor sf 2653

RISAN, Kotor

Prodaje se kuća na urbanizovanom placu u prvom redu do mora u Kostanjici (Kotorska opstina, Risanski deo zaliva). Na placu od 950m2 je kuća... više

790.000€ (2 925 €/m²)

  • 270m²
  • .sprat

Kuća u Radničkoj ulici u Surčinu

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Kućica u cveću, trava oko nje se prodaje u Surčinu u Radničkoj ulici. Kuća je spratna, površine 240m2 po strukturi Pr+Vpr, a sve na 10 ari placa.... više

400.000€ (1 666 €/m²)

  • 240m²
  • .sprat

Kuća u izgradnji, Surčin

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Kuća u izgradnji-do prve ploče na 5 ari placa. Širina placa je preko 18 metara, dužina preko 23 metra. Prilaz kući putem posutim tucanikom.... više

135.000€ (1 323 €/m²)

  • 102m²
  • .sprat

Kuća, Durlanska Pijaca

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju kuca u neposrednoj blizini Durlanske pijace. Kuca je povrsine 100m2 u osnovi, ukupne povrsine oko 300m2.... više

350.000€ (1 166 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje