Za upit prodaja vikendica pronađeno 1952 oglasa

EKSKLUZIVNA VILA NA OBALI MORA - HERCEG NOVI

Herceg Novi, Herceg Novi, Herceg Novi

Jedinstvena vila na obali mora, na samom Setalistu Pet Danica. Nekretnina raspolaze sa cetiri etaze, nalazi se izmedju hotela Plaza i Skvera,... više

3.500.000€ (4 268 €/m²)

  • 820m²

KUCA CUKARICA BELE VODE 243m2 , T , 220000e

Bele Vode, Cukarica, Beograd

Prodaja vertikale kuće Beograd, ČUKARICA, BELE VODE, Časlava Veljića, UKNJIŽENA POVRŠINA 243m2 sastoji se od 2 stana sastoji se od dve uknjižene... više

220.000€ (905 €/m²)

  • 243m²

Ražana, dve kuće 118m2, plac 6 ari

Stojići, Okolina, Kosjerić

Na prodaju dve kuće od 58m2 i 60m2 na lepoj ravnoj parceli od 6 ari, Kuće su u izvornom stanju i potrebna su izvesna ulaganja. Odlična pozicija... više

27.000€ (228 €/m²)

  • 118m²
  • Prizemlje

Merošina, Oblačinsko jezero

Merošina, Merošina, Merošina

Na prodaju 2 kuće na placu od 10 a,na par minuta vožnje od Oblačinskog jezera. Kuća novije gradnje 45m2 satoji se od predsoblja, dnevnog boravka... više

70.000€ (551 €/m²)

  • 127m²
  • Prizemlje

5.0, Nova Pazova, Karađorđeva, LUX, 359m2, plac 48 ari

Nova Pazova, Okolina, Stara Pazova

5.0, Nova Pazova, Karađorđeva, LUX, 359m2, plac 48 ari, bazen, garaža, grejanje na gas. Izuzetna kuća od 359m2 na 48 ari placa. U prvom delu... više

680.000€ (1 894 €/m²)

  • 359m²
  • Prizemlje

Staro autentično Srpsko ognjište sa 4 hektara zemlje u blizini manastira Kale

Županjevac, Okolina, Rekovac

Kuća sa potpuno očuvanom autentičnom strukturom iz 18 veka,očuvanim ognjištem,rekonstrukcija krova uradjena preko cele kuće ,napravljena je... više

28.000€ (350 €/m²)

  • 80m²
  • Prizemlje/1 spratova

Na prodaju spratna nedovršena kuća

Senje, Okolina, Ćuprija

Prodaje se nedovršena kuća, smeštena u mirnom i prirodnom okruženju u selu Senje. Površina kuće je 78 m², dok ukupna površina placa iznosi 3,6... više

30.000€ (384 €/m²)

  • 78m²
  • .sprat

Kuća 133m2, 10 ari placa, Mislođin, Obrenovac - 83.000e

Mislođin, Obrenovac, Beograd

Prodaje se porodična kuća površine 133 m² na građevinskom placu od 10 ari u mestu Mislođin, udaljena svega 8 km od Obrenovca. Nalazi se uz glavni... više

83.000€ (624 €/m²)

  • 133m²
  • 1.sprat

Na prodaju kuća 266m2, Donji Barbeš

Donji Barbeš, Gadžin Han, Gadzin Han

Na prodaju kuća u selu Donji Barbeš, ukupne površine 266m2. Domaćinstvo se nalazi na par kilometara od Gadžinog Hana, 30km od centra Nisa. Kuća... više

61.800€ (232 €/m²)

  • 266m²
  • Prizemlje/2 spratova

Učiteljsko naselje, 2 kuće, 277m2 i 57m2 + garaža, 3, 3 ara ID#1594

Učiteljsko naselje, Zvezdara, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo dve odlične kuće na placu od 3,3 ara. Prizemna kuća od 57m2 je adaptirana u trosobni stan, sa dva ulaza i dva... više

600.000€ (1 796 €/m²)

  • 334m²
  • 3/3 spratova

Novi Sad, Telep - Spratna kuća na lepoj lokaciji ID#3000094

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep. Izdvajamo iz ponude odličnu, uknjiženu spratnu kuću na lepoj i mirnoj lokaciji. Neposredna blizina škole, vrtića, marketa,... više

850.000€ (2 529 €/m²)

  • 336m²
  • 2.sprat

Sremska Kamenica, Čardak - Porodična kuća ID#3000115

Čardak, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica, Čardak. Porodična kuća sa lepim ozelenjenim dvorištem. Nalazi se na mirnoj lokaciji za stanovanje. Po strukturi trosobna veličine... više

398.600€ (2 952 €/m²)

  • 135m²
  • 1.sprat