Za upit prodaja vikendica pronađeno 1952 oglasa

Odlična prilika: Objekat na placu od 15 ari – okolina Jagodine

Trnava, Jagodina

Tražite savršeno mesto za odmor, porodičnu kuću ili bavljenje poljoprivredom? Na prodaju je prostran plac u mirnom prigradskom naselju, na svega... više

36.200€ (841 €/m²)

  • 43m²
  • .sprat

Na prodaju kuća u Jagodini – 58 m²

Širi centar, Jagodina

Kuća je organizovana kao dvosoban stan, a nudi sve što je potrebno za udoban život: -ulazni hol koji vas uvodi u prostor -dve spavaće sobe... više

60.000€ (1 034 €/m²)

  • 58m²
  • .sprat

Kuća 219 m² u Međulužju na 3km od Selters banje

Međulužje, Mladenovac, Beograd

Na prodaju kuća sa pomoćnim objektima, smeštena na samo 3 km od Selters banja, u mirnom i prijatnom okruženju idealnom za porodičan život ili... više

150.000€ (684 €/m²)

  • 219m²
  • 1.sprat

Zlatibor, Bela zemlja-360m2 kuća+objekat 231m2 na 20ari

Zlatibor

Prodaje se pazljivo odrzavana porodicna kuca na Zlatiboru (Bele zemlje) idealna za miran zivot ili beg u prirodu.Prostire se na suturen,prizemlje... više

169.000€ (285 €/m²)

  • 591m²
  • 1.sprat

APATIN - ODMAH USELJIVA KUĆA

Centar, Apatin

Kuća blizu centra Apatina, odmah useljiva i renovirana, predstavlja odličnu priliku za porodično stanovanje. Nalazi se na mirnoj lokaciji, a... više

72.000€ (600 €/m²)

  • 120m²
  • .sprat

OAZA MIRA ZA PORODICU

Gornja Varoš, Sombor

SPRATNA KUĆA NA 10 MINUTA OD CENTRA GRADA. Ova lepo očuvana spratna kuća se nalazi iza Ekonomske škole. Kuću od oko 213m2 čine tri etaže, suteren,... više

97.000€ (455 €/m²)

  • 213m²
  • 1/1 spratova

KUĆA SA LOKALOM!!!

Mlake, Sombor

Na prodaju kuća od 152m2 na placu od 323m2, nalazi se na uglu Beogradske, izlazi na dve ulice. Kuća u prizemlju ima poslovni prostor od 86m2,jedan... više

82.000€ (539 €/m²)

  • 152m²
  • .sprat

KUĆA LUGOVO!

Lugovo, Okolina, Sombor

KUĆA! Lugovo naselje.Na velikoj parceli veličine 20a nalaze se dve stambene jedinice. Prvi objekat je veličine 123m2. Veći deo objekta, oko... više

123.600€ (515 €/m²)

  • 240m²
  • .sprat

KUĆA, PLAC, ZEMLJA, IMANJE...

Bezdan, Okolina, Sombor

KUĆA! Nalazi se oko 3km od centra, na Bezdanskom putu, 150m2, gradjena je od čvrstog materijala, sa potkrovljem koje je potrebno adaptirati.... više

133.900€ (892 €/m²)

  • 150m²
  • .sprat

ODLIČNA NEKRETNINA! CENTAR!

Centar, Sombor

KUĆA! CENTAR! Na odličnoj lokaciji duž Apatinskog puta, nadomak Centra grada, nalazi se objekat 250m2, kuća od čvrstog materijala, stambenog... više

147.500€ (590 €/m²)

  • 250m²
  • .sprat

Kuća!

Centar, Sombor

KUĆA! izgrađena od pune opeke sa omalterisanim spoljnim zidovima debljine d=38cm, naknadno obložena termoizolacijom i završno obrađena plemenitim... više

162.000€ (385 €/m²)

  • 420m²
  • .sprat

KUĆA U ETNO STILU

Kolut, Okolina, Sombor

KUĆA! Kolut Na placu od 1457m2 prodaje se starija kuća od 173m2, renovirana spolja i iznutra u etno stilu. Novo kupatilo, sredjena kuhinja,... više

47.000€ (271 €/m²)

  • 173m²
  • .sprat