Staro Momčilovo, Žitorađa, Žitorađa
Na prodaju kuća sa imanjem 8 parcela, (od toga jedna vinograd blizu kuće) ukupne površine 91,65 ari u Starom Momčilovu, okolina Žitorađe. Kuća... više
23.000€ (164 €/m²)
Gadžin han, Gadžin han, Niš
Na prodaju porodična kuća sa celokupnim imanjem od 3,7ha u selu Krastavče u opštini Gadžin Han. Nalazi se u Zaplanjskoj brdovitoj šumskoj... više
25.000€ (166 €/m²)
Duga Poljana, Gadžin Han, Gadzin Han
Prodaje se kuća starije gradnje 35m2 u Dugoj Poljani. Kuća je građena od tugli, ima priključke za struju i vodu. Kuću čine dve prostorije. Plac... više
17.000€ (485 €/m²)
Dolac, Bela Palanka, Bela Palanka
Na prodaju vikendica u selu Dolac, koje se nalazi na oko 20ak kilometara od Niša prema Beloj Palanci. Kuća je podignuta 90-ih godina i orijentisana... više
25.000€ (198 €/m²)
Gornja Trnava, Crveni krst, Niš
Na prodaju vikendica u Gornjoj Trnavi, ukupne površine 94m2, od čega je 24m2 terasa. Sastoji se iz prostrane dnevne sobe, spavaće sobe i kupatila.... više
26.000€ (276 €/m²)
Ravni Gaj, Barajevo, Beograd
U ponudi je kuća nesvakidašnje arhitekture u Barajevu, Ravni gaj, uknjižena na kompletnu kvadraturu, kuća se nalazi na prelepom uređenom i održavanom... više
150.000€ (1 041 €/m²)
Centar, Zrenjanin, Zrenjanin
Zrenjanin, Centar. Predstavljamo ekskluzivnu, porodičnu, aristokratsku kuću od 380m2 spratnosti prizemlje i sprat, koja je pozicionirana na... više
391.400€ (1 030 €/m²)
Veternik, Novi Sad, Novi Sad
Veternik. Predstavljamo odlično održavane dve zasebne kuće na parceli ukupne površine 611 m2. U neposrednoj blizini škole, vrtića, trgovinskih... više
206.000€ (958 €/m²)
Centar, Valjevo, Valjevo
Na prodaju: Dve kuće i pomoćni objekat u Vlajevu - Tešnjar Lokacija: Vlajewo - Tešnjar, pored Kolubare Ukupna površina parcele: 3.56 ara Prodaju... više
145.000€ (788 €/m²)
Stari Grad, Novi Sad
Agencijski ID: 132233, 3a, spratna, 2, uknjizen. Lux gradnja. Uknjizena 1/1. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija... više
900.000€ (3 688 €/m²)
Voždovačka Crkva, Beograd
Komforna kuća u mirnom delu Voždovca, nedaleko od crkve, građena je pre 30ak godina, a nedavno renovirana. Kuća se prostire na 4 etaže, a nalazi... više
1.300.000€ (2 166 €/m²)
Barajevo, Beograd
Beograd - Barajevo, naselje Gaj, nepokretnosti: horizontalu porodične stambene zgrade I/PK, četvorosoban stan građevinske površine 255m2, korisne... više
195.000€ (764 €/m²)