Za upit prodaja stanova u poslednjih 3 dana pronađeno 1331 oglasa

Renoviran stan u kući

Širi centar, Jagodina

Idealno za izdavanje. Stan se sastoji od dve spavaće sobe,dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i kupatila.U cenu ulazi kompletan nameštaj.... više

70.000€ (1 076 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 65m²
  • Prizemlje/1 spratova

Odličan dupleks u blizini Doma zdravlja

Božidar Adžija, Medijana, Niš

Niš, Medijana - Iza vatrogasne stanice, prodaje se odličan renoviran dupleks, 85m2, na 5. i 6. spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se iz ulaznog... više

145.000€ (1 705 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 85m²
  • 5/6 spratova

STAN-TROSOBAN-1 SPRAT-SOMBOR

Centar, Sombor

STAN!! NOVOGRADNJA!! Na vrhunskoj lokaciji,na samo 5 minuta od pešačke zone,prodaje se komforan i svetao stan od 89m2 na prvom spratu.Stan... više

141.200€ (1 586 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 89m²
  • 1/1 spratova

STOPIRANA PRODAJA!!! TROSOBAN STAN BLIZU CENTRA

Selenča, Sombor

STOPIRANA PRODAJA!!! STAN! Nedaleko od venca se prodaje trosoban stan od 76m2 na prvom spratu. Stan čini predsoblje, tri velike sobe, kupatilo,... više

74.300€ (977 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 76m²
  • 1.sprat

- lazarevac sf 2668

Lazarevac, Beograd

Prodaje se kompletno opremljen, dvosoban stan u centru Lazarevac sa garaznim mestom. U blizini škola, crkva, marketi, parkovi. Zgrada gradjena... više

109.000€ (2 137 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 51m²
  • 2.sprat

- savski venac sf 2496

Senjak, Savski Venac, Beograd

Prodaje se stan u mirnom delu Senjaka, u Kuršumlijskoj ulici. Struktura: dve spavaće sobe, dnevna soba, kuhinja, kupatilo, hodnik i 2 terase.... više

240.000€ (3 000 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 2.sprat

3.0, Darvinova pošta, Kumodraška, 97, 35m2

Darvinova pošta, Voždovac, Beograd

3.0, Darvinova pošta, Kumodraška, 97,35m2, 2/7, EG, lift, terasa. Novogradnja na Voždovcu, Kumodraška ulica kod Darvinove pošte. Stan u izgradnji,... više

255.000€ (2 628 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 97m²
  • 2/7 spratova

Zvezdara, Lion - Gvozdićeva 28m2 + terasa 7m2

Lion, Zvezdara, Beograd

1.5, 28m2 + terasa 7m2, 7/7, TA, lift, klima, ktv, interfon, internet Gvozdićeva ulica se prostire na blagoj padini od Bulevara kralja Aleksandra... više

119.000€ (4 250 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 28m²
  • 7/7 spratova

Vračar, Južni bulevar - Šumatovačka 83m2

Južni bulevar, Vračar, Beograd

3.0, 83m2, terasa, 5/5, lift, EG, lux, ktv, internet, interfon, dizajnerski, adaptibilan, garažno mesto po dodatnoj ceni Stan se nalazi u Šumatovačkoj... više

399.000€ (4 807 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 83m²
  • 5/5 spratova

Stari Grad, Skupština - Kosovska 45m2

Skupština, Stari Grad, Beograd

2.5, 45m2, PR/5, CG, klima, internet, ktv, korišćenje dovorišta Kosovska ulica je smeštena u samom epicentru Starog grada, jednosmerna je a... više

167.000€ (3 711 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 45m²
  • Prizemlje/5 spratova

Stari grad, Gundulićev venac - Venizelosova

Gundulićev venac, Stari Grad, Beograd

Dva stana (1.5+2.0), 70m2 (30m2+40m2), pr/1, TA, klima, interfon, internet, ktv Venizelosova ulica se nalazi na Starom gradu. Polazi od ulice... više

195.000€ (2 785 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 70m²
  • Prizemlje/1 spratova

Palilula, Hala Pionir - Miše Vujića 68m2

Hala Pionir, Palilula, Beograd

3.0, 68m2(mereno 83m2),terasa i lođa, 3/3,LUX, podno grejanje, inverter klima, interfon, internet, mogućnost zakupa garažnog mesta Kratka ulica... više

237.500€ (3 492 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 68m²
  • 3/3 spratova