Za upit prodaja stanova u poslednjih 3 dana pronađeno 1331 oglasa

Prodaje se stan u blizini Doma Zdravlja, povrsine ...

Ćele kula, Medijana, Niš

Prodaje se stan u blizini Doma Zdravlja, povrsine 86,67 m2. To je dupleks u nadogradnji na petom spratu bez lifta. Stan je odličnog rasporeda... više

109.300€ (1 270 €/m²)

  • Garsonjera
  • 86m²
  • Prizemlje/5 spratova

Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe, 53m2

Autokomanda, Voždovac, Beograd

Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe 2.0, 53m2 (terasa 4m2), 2/8, EG-podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude... više

211.167€ (3 984 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 2/8 spratova

Novi Beograd, Airport City Belgrade - Đorđa Stanojevića, 84m2

Airport City Belgrade, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Airport City Belgrade - Đorđa Stanojevića 3.0, 84m2 (terasa), drugi sprat, CG, lift, telefon, interfon, garaža Prodaje se trosoban... više

304.000€ (3 619 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 84m²
  • 2.sprat

Savski venac, Senjak - Sitnička, 53m2

Senjak, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Senjak - Sitnička 2.5, 53m2, terasa, PR+I, EG, telefon, interfon Hitna prodaja stana - renoviran dupleks na Senjaku, pored BIGZ-a.... više

180.000€ (3 396 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • Prizemlje/1 spratova

Novi Beograd, Blok 72 - Mileve Marić Ajnštajn, 43m2

Blok 72, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 72 - Mileve Marić Ajnštajn 1.5, 43m2 (lođa 2m2), 5/6, CG, lift Prodaje se odličan jednoiposoban stan u bloku 72. Stan je... više

173.000€ (4 023 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 5/6 spratova

Vračar, Hram Svetog Save - Nebojšina, 68m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

Vračar, Hram Svetog Save - Nebojšina 2.0, 68m2 (terasa 7m2), 4/4, CG sa kalorimetrima U ponudi za prodaju sređen, dvosoban stan na Vračaru,... više

250.000€ (3 676 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 68m²
  • 4/4 spratova

Voždovac, Činovnička kolonija – Koste Jovanovića, 108m2

Činovnička kolonija, Voždovac, Beograd

Voždovac, Činovnička kolonija – Koste Jovanovića 4.5, 108m2 (dve terase 13m2), 1/1, TA Prodaje se odličan, četvoroiposoban stan, četvorostrano... više

360.000€ (3 333 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 108m²
  • 1/1 spratova

Savski venac, Slavija - Deligradska, 51m2

Slavija, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Slavija - Deligradska 2.0, 51m2, francuski balkon, 5/8, grejanje na struju, lift, telefon, interfon Prodaje se funkcionalan,... više

219.000€ (4 294 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 51m²
  • 5/8 spratova

Novogradnja ,Crveni pevac , povracaj pdv

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju četvorosoban stan, novogradnja, u stambenom objektu PO,PR,VI, na odličnoj lokaciji na Crvenom pevcu. Zbog svoje pozicije je odlična... više

223.400€ (2 256 €/m²)

  • 4 soba
  • 99m²
  • 5/6 spratova

Sokobanja, 56m2

Soko banja, Soko Banja, Sokobanja

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji, u stambenom objektu p plus 2 plus pk, na odličnoj lokaciji u Sokobanji. Uknjižena površina stana... više

68.600€ (1 400 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • Prizemlje/3 spratova

Novi Beograd, Blok 70a - Omladinskih brigada, 106m2

Blok 70a, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 70a - Omladinskih brigada 3.0, 106m2 (lođa 22m2), PR/8, CG, lift, telefon, interfon, podrum U ponudi trosoban, dvostrano... više

325.000€ (3 066 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 106m²
  • Prizemlje/8 spratova

Savski venac, Ekonomski fakultet - Karađorđeva, 101m2

Ekonomski fakultet, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Ekonomski fakultet - Karađorđeva 5.0, 101m2, 1/5, TA, lift, interfon, parking Stambeno-poslovna zgrada pod zaštitom spomenika... više

349.800€ (3 463 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 101m²
  • 1/5 spratova