Za upit prodaja nekretnina Nis pronađeno 1296 oglasa

Plac - poljop. zemljište, Gabrovac, 2.168 m2

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju plac, trenutno poljoprivredno zemljište, iznad Gabrovca u delu ka vojnom objektu na Delijskom Visu, odličnog pravougaonog... više

11.000€ (5 €/m²)

  • 2168m²

Trosoban stan 86m2, Durlan

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju trosoban stan 86m2 u kući u Durlanu, u blizini Somborskog bulevara i OŠ Čegar. Stan se nalazi na prvom spratu dvospratne kuće, sa... više

113.400€ (1 318 €/m²)

  • 3 soba
  • 86m²
  • 1/2 spratova

Plac za gradnju, 1400m2, put za Gornju Toponicu

Vrtište, Crveni krst, Niš

Na prodaju odličan plac za gradnju porodične kuće, gradsko građevinsko zemljište na Toponičkom putu površine 1400m2. Front do glavne ulice oko... više

59.000€ (42 €/m²)

  • 1400m²

Odličan trosoban stan u kući. 93m2, 3.sprat- potkrovlje, Duvanište

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju komforan, trosoban, stan u kući u izuzetno traženom delu grada u Duvaništu. Pogodan je za izdavanje i porodično stanovanje. Blizu... više

125.000€ (1 344 €/m²)

  • Garsonjera
  • 93m²
  • Prizemlje/3 spratova

Odlična novogradnja - Minovo naselje, iznad Lidla, stan 69.21m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DISa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko... više

124.578€ (1 805 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 1/3 spratova

Novogradnja, dvoiposoban stan, Rasadnik, 56,5 m2, III sprat

Rasadnik, Palilula, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, Rasadnik, blizu škole, centra i svih važnih sadržaja. Nalazi se na III spratu... više

116.390€ (2 078 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 56m²
  • 3/4 spratova

Lux novogradnja, naselje Duvanište, trosoban stan 61.57m2 drugi sprat

Duvanište, Medijana, Niš

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini... više

140.284€ (2 158 €/m²)

  • Garsonjera
  • 65m²
  • 4/4 spratova

Novogradnja, Dvosoban, Palilula, Parking, PDV, lift

Kalač brdo, Palilula, Niš

Eksluzivna prodaja stana u izgradnji na Paliluli, sa panoramskim pogledom na grad. Durmitorska ulica, u neposrednoj blizini Hotela „Tami residence“... više

69.400€ (1 779 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²
  • 1/5 spratova

Trosoban stan 78m2, centar, kod crkve Sv. Luka

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan 78m2, vodi se kao poslovni prostor, na jednoj od najtraženijih lokacija, u blizini crkve Sv. Luka. Stan se nalazi na... više

165.000€ (2 115 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 2/4 spratova

Na prodaju dvoiposoban stan u kući na Panteleju, 60m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju dvoiposobni stan na prvom spratu kuće na Panteleju, ukupne površine 60m2. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,... više

123.720€ (2 062 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 1/3 spratova

Troiposoban stan 64m2, Crveni Pevac

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju troiposoban stan 64m2, u blizini Bulevarskog parka, Čaira, bolnice i centra grada. Stan se nalazi na petom spratu, kvalitetne starogradnje... više

120.000€ (1 875 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 64m²
  • 5/5 spratova

Pantelej 33m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Jednoiposoban stan, površine 33m2, u prizemlju stambene zgrade novijeg datuma na Somborskom bulevaru. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog... više

73.000€ (2 212 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • Prizemlje/4 spratova