Za upit prodaja nekretnina Nis pronađeno 1296 oglasa

Novogradnja, niška pivara, 2.5. povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 71.01 m2. Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog... više

132.080€ (1 860 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 71m²
  • 1/2 spratova

Plac 878m2, Niška Banja, Prva Kutina

Prva Kutina, Niška banja, Niš

Na prodaju plac u Prvoj Kutini. Plac je površine 878m2 i pruža odlične mogućnosti za gradnju. Plac je gradsko građevinsko zemiljište. U blizini... više

9.000€ (10 €/m²)

  • 878m²

Novogradnja, niška pivara, 1.5. povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 46.4 m2. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog... više

86.310€ (1 876 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 1/2 spratova

Plac za gradnju na odličnoj lokaciji, blizu novog Kliničkog centra, 371m2

Gradska bolnica, Medijana, Niš

Na prodaju plac za gradnju poslovnog objekta blizu novog Kliničkog centra (retkost), ukupne površine 371m2, na kome se nalazi kuća površine... više

270.000€ (727 €/m²)

  • 371m²

Plac za gradnju, industrijska zona, kod Yure 4310m2

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac, gradsko građevinsko zemljište u industrijskoj radnoj zoni Donje Međurovo, pored Yure i Shinvona. Plac se nalazi pored... više

156.000€ (36 €/m²)

  • 4310m²

Dvosobni stan 61 m2, kod škole Učitelj Tasa

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju dvosobni stan 61 m2, na četvrtom spratu, starije kvalitetne zgrade sa liftom. Stan se nalazi u jednom od najlepših delova grada,... više

113.000€ (1 852 €/m²)

  • 2 soba
  • 61m²
  • 4/6 spratova

Stan u Panteleju 75m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju stan na Panteleju od 75m2. Nalazi se na visokom prizemlju. Stan poseduje veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom. Stan se... više

131.500€ (1 753 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 75m²
  • 1.sprat

4.0, Duplex, Crveni Pevac

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju červorosoban stan na lepoj, lokaciji kako za stanovanje, tako za izdavanje. Stan se nalazi na Crvenom Pevcu, na par minuta hoda... više

123.000€ (1 732 €/m²)

  • 4 soba
  • 71m²
  • 6.sprat

Čair, troiposoban stan

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju stan na Čairu, najtraženija lokacija kako za stanovanje, tako i za izdavanje. U neposrednoj blizini čairkog parka, vrtića, osnovne... više

134.000€ (1 576 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 85m²
  • 4/4 spratova

Eksluzivna novogradnja u Čairu, trosoban, III sprat, 72 m2 plus 70 m2 te

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan na III spratu zgrade u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je po najsavremenijim... više

243.200€ (3 377 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 3/4 spratova

Građevinsko zemljište 53.656 m2, u blizini Trupalske petlje

Trupale, Crveni krst, Niš

Na prodaju građevinsko zemljište u blizini Trupalske petlje, 53.656 m2. Nalazi se u blizini Naisa,ispod samog auto-puta, sa izlaskom na lokalni... više

2.682.800€ (50 €/m²)

  • 53656m²

Poslovni Prostor, Donje Međurovo

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju poslovni prostor na samom ulasku u Donje Međurovo. Na odličnoj je poziciji, pogodan za obavljanje različitih delatnosti (magacin,... više

280.000€ (213 €/m²)

  • 1311m²
  • Prizemlje