Za upit prodaja kuće Jagodina pronađeno 180 oglasa

Kuća sa tri stana u centru Jagodine

Širi centar, Jagodina

Ako želite kuću gde mogu odvojeno da žive čak tri porodice mislimo da je ovo idealna kuća za Vas. U pitanju je kuća spratnosti: suteren, prizemlje,... više

190.000€ (475 €/m²)

  • 400m²
  • Prizemlje/3 spratova

Kompletno seosko domacinstvo u selu Vukmanovac

Vukmanovac, Okolina, Jagodina

Prodaje se kompletno seosko domacinstvo u Vukmanovcu. Domacinstvo čini stara seoska kuća ,uknjižena na 78m2 sa podrumom iz 1955 godine,... više

24.000€ (307 €/m²)

  • 78m²
  • 1/1 spratova

Novija, porodična kuća u mirnom naselju

Rit, Jagodina

Na prodaju – Novija,porodična kuća u mirnom naselju U ponudi je izuzetno kvalitetna i funkcionalna kuća, idealna za jednu ili dve porodice,... više

145.000€ (1 066 €/m²)

  • 136m²
  • .sprat

Nova prizemna kuća na mirnoj lokaciji

Kolonija, Jagodina

Na prodaju je kompletno renovirana kuća u naselju Kolonija, do koje vodi asfaltni put. Kuća se sastoji od: ✔️ hodnika ✔️ kupatila ✔️ trpezarije... više

62.500€ (811 €/m²)

  • 77m²
  • Prizemlje

Prostrana porodična kuća sa dva sređena dvorišta i garažom

Tavrića obori, Jagodina

Na prodaju je prostrana kuća na dva sprata, idealna za porodični život, sa dodatnim pogodnostima koje pružaju komfor i funkcionalnost. Kuća... više

160.000€ (583 €/m²)

  • 274m²
  • /2 spratova

Porodična kuća sa prostranim placem i odličnim položajem

Budžino brdo, Jagodina

Retko u ponudi. Kuća na samom početku Budžinog brda sa prostranim četvrtastim placem od 12.22 ara i odličnim pogledom. Kuća se sastoji iz prizemlja,... više

160.000€ (733 €/m²)

  • 218m²
  • Prizemlje/1 spratova

Manja kuća kod Akva Parka

Akva Park, Jagodina

Prizemna kuća na extra lokaciji. Odrađena izolacija, bez fasade. više

75.000€ (1 785 €/m²)

  • 42m²
  • Prizemlje

Dobra kuća kod Pijace

Centar, Jagodina

Očuvana kuća u blizini pijace,PVC stolarija,laminat,legalizovana. više

100.000€ (729 €/m²)

  • 137m²
  • /1 spratova

Kuća Pr+Sp1+Pk

Trnava selo, Okolina, Jagodina

Moguće izvesti 3 nezavisne stambene jedinice Ima i garaža, podrum, pomoćna zgrada. Odlična, useljiva kuća Grejanje u celoj kuci (CG) više

200.000€ (555 €/m²)

  • 360m²
  • /3 spratova

Useljiva kuća sa podrumom

Vašarište, Jagodina

Podrum površine 30m2 Moguća zamena za jednosoban stan u centru grada, niže spratnosti uz doplatu. više

67.000€ (478 €/m²)

  • 140m²
  • /2 spratova

Kuća u okolini Jagodine na dva nivoa odmah useljiva sa svim priključcima

Siokovac, Okolina, Jagodina

Kuća je za ljubitelje prirodnog okruženja, nalazi se na 7 kilometra od centra grada u urbanom selu Siokovac u vikend naselju. Poseduje prizemlje... više

38.000€ (475 €/m²)

  • 80m²
  • /2 spratova

Na prodaju porodična kuća sa pomoćnim objektom – mirna lokacija, odličan

Kupusara, Jagodina

U ponudi je kuća površine oko 160 m², smeštena na parceli od 4.85 ari, u mirnom delu grada, sa direktnim izlazom na ulicu – idealna za porodičan... više

70.000€ (437 €/m²)

  • 160m²
  • Prizemlje/1 spratova