Za upit prodaja kuće Jagodina pronađeno 180 oglasa

NA PRODAJU na istoj parceli DVE KUĆE naselje SVETA PETKA!!!

Tavrića obori, Jagodina

U prodaji je jedinstvena nekretnina koja spaja udobnost porodičnog doma i odličnu investicionu priliku. Prodaju se dve kompletno uređene kuće... više

210.000€ (628 €/m²)

  • 334m²
  • .sprat

Seoska kuća u Dragocvetu

Dragocvet, Okolina, Jagodina

Kuća sa pločom! Ukupan plac površine 18.93a i objekat površine 36m2 sa podrumom. Površina dvorišta je 3.54a. Kuća zahteva adaptaciju pre... više

18.000€ (300 €/m²)

  • 60m²
  • .sprat

Kuća u Končarevu sa lokalom

Končarevo, Okolina, Jagodina

Na prodaju kuća površine 100 m² sa lokalom, u selu blizu Jagodine, u mestu Končarevo. Objekat se nalazi u okolini Jagodine i predstavlja dobru... više

30.000€ (300 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje

ŽIVOT IZ BAJKE I INVESTICIJA IZ SNOVA – SVE U JEDNOM!

Đurđevo brdo, Jagodina

Zamislite kuću koja je više od doma – ovo je život iz snova, gde se jutarnja magla stapa sa zlatom sunca, a pogled se prostire u beskonačnost.... više

385.000€ (1 750 €/m²)

  • 220m²
  • /3 spratova

Nezavršena prizemna kuća

Crvene livade, Jagodina

Ova kuća je budući dom koji čeka da bude pretvoren u vašu savršenu oazu! Osnovu kuće, dimenzije: 100m2 Ova nezavršena kuća na 10 ari placa... više

28.000€ (280 €/m²)

  • 100m²
  • /1 spratova

Veliki, lep plac sa objektom od 30m2 i 186 lešnika

Kupusara, Jagodina

Lep,veliki plac sa objektom od 30m2.Na placu ima 186 lešnika.Objekat ima monofaznu struju i hidrofor,kupatilo nema. više

59.000€ (1 966 €/m²)

  • 30m²
  • /1 spratova

Kuća sa suterenom

Tavrića obori, Jagodina

Prodaje se useljiva kuća sa suterenom. više

150.000€ (576 €/m²)

  • 260m²
  • /2 spratova

Kuća za renoviranje u Majuru sa pomoćnim objektom do glavnog puta

Majur, Okolina, Jagodina

Stara kuća za renoviranje u Majuru sa velikim pomoćnim objektom i placom površine 69a više

40.000€ (666 €/m²)

  • 60m²
  • Prizemlje

Na prodaju kuća u Jagodini

Centar, Jagodina, Jagodina

Prodaje se kuća od 223m2, kod Trnave. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata, a nalazi se u blizini reke Belice. Izuzetna lokacija kuće, pogodno... više

140.000€ (627 €/m²)

  • 223m²
  • Prizemlje

Novoozidani objekat kuća tri 3 etaže u Đurđevom brdu

Đurđevo brdo, Jagodina

Kuća je novijeg datuma građena . Urađeni su kompletni radovi na zidanju, podignut krov,dobijena gradjevinsku dozvola .Kuća ima i projektnu dokumentaciju.... više

60.000€ (260 €/m²)

  • 230m²
  • 2.sprat

Na prodaju kuća idealna kao vikendica u selu Deonica

Deonica, Okolina, Jagodina

Kuću u selu Deonica, savršenu kao vaša vikendica ili čak kao stalno prebivalište. Ova kuća površine 80m2 okružena prelepom prirodom i izolovana... više

24.000€ (300 €/m²)

  • 80m²
  • Prizemlje

Seosko domacinstvo na 58 ari placa Ribare kod Jagodine

Ribare, Okolina, Jagodina

Jedinstvena ponuda. Prelepa velika parcela od 58,09 ari u samom centru sela Ribare, nedaleko od Jagodine.. Na placu je stari objekat za rušenje... više

59.500€ (793 €/m²)

  • 75m²
  • 1/1 spratova