Za upit prodaja kuće Jagodina pronađeno 180 oglasa

Kuca sa lokalom

Voljavče, Okolina, Jagodina

Renovirana kuca sa lokalom i velikom terasom površine 150m2 se nalazi na dva kilometra od centra.Zamenjena je stolarija, radjen nov krov, oluci,... više

80.000€ (533 €/m²)

  • 150m²
  • Prizemlje/1 spratova

Porodična kuća na 15 ari placa, 2 km od centra Jagodine

Lipar, Jagodina

Porodična kuća na tri nivoa, novije gradnje sa spoljnom izolacijom, PVC stolarijom. Ima pripadajuću halu pogodnu za razne delatnosti, i sve... više

80.000€ (320 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje/3 spratova

Na prodaju kuća u Jagodini – 58 m²

Širi centar, Jagodina

Kuća je organizovana kao dvosoban stan, a nudi sve što je potrebno za udoban život: -ulazni hol koji vas uvodi u prostor -dve spavaće sobe... više

60.000€ (1 034 €/m²)

  • 58m²
  • .sprat

Na prodaju kuća

Ribare, Okolina, Jagodina

Na prodaju porodična kuća u Ribaru, površine 194 m², smeštena na prostranom placu od 20,01 ar. Kuća je namestena i predstavlja idealnu priliku... više

97.000€ (500 €/m²)

  • 194m²
  • .sprat

Kuća odlične gradnje

Tabane, Jagodina

* Posebni strujomeri za sprat, prizemlje * Legalizovano * Pomoćna zgrada * Čvrsta gradnja, dobra kuća više

128.750€ (715 €/m²)

  • 180m²
  • /2 spratova

Sređena useljiva kuća, veće površine u blizini Akva parka

Tavrića obori, Jagodina

Velika, prostrana kuća u blizini Akva Parka u Jagodini. Pogodna za život dve ili tri porodice. Sastoji se od dva posebna, trosobna stana i pomocnog... više

115.000€ (370 €/m²)

  • 310m²
  • 1/2 spratova

Kuća u naselju Železnički most na 4a placa

Naselje Železnički most, Jagodina

Prodaje se komforna kuća od 120 m² na placu površine 4 ara, smeštena u mirnom naselju Železnički Most u Jagodini. Ova kuća pruža idealan spoj... više

85.000€ (708 €/m²)

  • 120m²
  • Prizemlje

Komforna kuća blizu Akva Parka

Levač, Jagodina

Komforna kuća u neposrednoj blizini Akva parka.Idealna za pretvaranje u apartmane i izdavanje ili za dve porodice. Ima dve garaže,dve odvojene... više

180.000€ (400 €/m²)

  • 450m²
  • /3 spratova

Seosko domaćinstvo u Glogovcu

Glogovac, Okolina, Jagodina

Seosko domaćinsto na prostranom placu u Glogovcu za renoviranje. Sastoji se od dve kuće na parceli, veća kuća poseduje prizemlje i sprat. U... više

32.000€ (160 €/m²)

  • 200m²
  • 1/1 spratova

Extravagantna kuća na Budžinom brdu

Budžino brdo, Jagodina

IMPRESIVNA LUKSUZNA KUĆA – 528 m² BEZKOMPROMISNOG KOMFORA I KVALITETA Na prodaju je ekstravagantna, reprezentativna porodična kuća, ukupne... više

325.000€ (615 €/m²)

  • 528m²
  • .sprat

Na prodaju nova kuća 10 km od grada – legalizovana, useljiva i odmah dostupn

Šantarovac, Okolina, Jagodina

Prodaje se kompletno sređena i nova kuća, izgrađena 2022. godine, površine 271 m², smeštena uz glavni put, na svega 7 kilometara od grada. Objekat... više

162.000€ (597 €/m²)

  • 271m²
  • .sprat

Dve kuće na lepoj lokaciji

Đurđevo brdo, Jagodina

Dve kuće na lepoj lokaciji idealno za dve porodice!Obe kuć imaju ploču. Jedna kuća u donjem delu ima kuhinju sa trpezarijom,odvojen dnevni... više

115.000€ (598 €/m²)

  • 192m²
  • .sprat