Prodaja, vrsta nekretnine kuca, mesto novi sad

Pronađeno 188 oglasa

Novi Sad, Stari grad, Zlatne grede, 5.0, 244m2, 900000EUR

Stari Grad, Novi Sad

Agencijski ID: 132233, 3a, spratna, 2, uknjizen. Lux gradnja. Uknjizena 1/1. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija... više

900.000€ (3 688 €/m²)

  • 244m²

Kuća sa 8 soba NOVI SAD, 439800€

Klisa, Novi Sad

Uknjižena spratna kuća na Klisi na placu od 310 m2. Kvalitetno je građena. Moguća zamena za stanove, automobile, IDS 15938. više

439.800€ (916 €/m²)

  • 480m²

Petrovaradin - Blok vila - Porodična kuća sa dvorištem ID#3000042

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Petrovaradin - Blok vila. Predstavljamo odličnu, porodičnu kuću smeštenu u mirnom delu Petrovaradina, okruženu zelenilom i prelepim, otvorenim... više

412.000€ (915 €/m²)

  • 450m²
  • 1/2 spratova

Petrovaradin, porodična kuća - Na mirnoj lokaciji ID#3000124

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Petrovaradin, porodična kuća. Izdavajamo iz ponude kuću novije gradnje, veličine 105m2, koja se nalazi na mirnoj lokaciji za stanovanje u neporednoj... više

211.150€ (2 010 €/m²)

  • 105m²
  • Prizemlje/1 spratova

Veternik - Uknjižene dve kuće na placu ID#3000057

Veternik, Novi Sad, Novi Sad

Veternik. Predstavljamo odlično održavane dve zasebne kuće na parceli ukupne površine 611 m2. U neposrednoj blizini škole, vrtića, trgovinskih... više

206.000€ (958 €/m²)

  • 215m²
  • Prizemlje/1 spratova

Dvosobna kuća PETROVARADIN, 150000€

Karagaca, Novi Sad

Agencijska oznaka 3091568, Petrovaradin, Karagača.CENA 150000+ agencijska provizija 3%.Na prodaju moderna vikendica koja osvaja na prvi pogled..Skrivena... više

150.000€ (2 500 €/m²)

  • 60m²

Novi Sad, Čenej - Žarka Zrenjanina, 244m2

Čenej, Novi Sad

Novi Sad, Čenej - Žarka Zrenjanina kuća, 244m2, tri terase, Po+PR+Ptk, EG na gas, podrum, garaža, struja, voda, asfalt, plac 7.93a U ponudi... više

230.000€ (942 €/m²)

  • 244m²
  • Prizemlje/1 spratova

Dvosobna kuća NOVI SAD, 154500€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka - 3090755 - Uknjižen dvosoban stan od 50m2 u kući, na Telepu. U postupku legalizacije još 30m2. Nalazi se u blizini Bulevara... više

154.500€ (1 931 €/m²)

  • 80m²

Šestosobna kuća VETERNIK, 247200€

Veternik, Novi Sad

Uknjižena spratna šestosobna kuća u Veterniku na lepom placu od 660 m2. Zidana je punom ciglom. Mogla bi da funkcioniše i kao dve stambene... više

247.200€ (1 471 €/m²)

  • 168m²

Bukovac - Dve kuće sa baštom ID#3000060

Bukovac, Petrovaradin, Novi Sad

Bukovac - dve porodične kuće koje se nalaze u centru sela sa velikom baštom. U neposrednoj blizini mesne zajednice, osnovne škole, trgovinske... više

143.940€ (719 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

Četvorosobna kuća NOVI SAD, 720000€

Lipov Gaj, Novi Sad

Jedinstvena ekskluzivna kuća koja spaja moderan dizajn , udobnost , kvalitet i luksuz. +++ Agencijska oznaka nekretnine 3091109, Novi Sad,... više

720.000€ (3 050 €/m²)

  • 236m²

Novi Sad, Telep - Uknjižena kuća ID#3000043

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep. Izdvajamo iz ponude odličnu održavanu porodičnu kuću na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje u neposrednoj blizini Bulevara... više

488.200€ (1 457 €/m²)

  • 335m²
  • Prizemlje/1 spratova

Petoiposobna kuća PETROVARADIN, 257500€

Sadovi, Novi Sad

Agencijska oznaka 3089868 - uknjižena kvalitetno ozidana kuća u mirnoj ulici na Petrovaradinu. Prizemlje i potkrovlje sa malim kosinama.... više

257.500€ (953 €/m²)

  • 270m²

Novi Sad, Klisanski breg - Odlična spratna kuća ID#3000102

Klisa, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Klisanski breg. Kompletno nameštena kuća spratnosti podrum, prizemlje, sprat i potkrovlje. Lepa i mirna lokacija. Osnova kuće iznosi... više

298.700€ (853 €/m²)

  • 350m²
  • 1.sprat

Kuća VETERNIK, 489000€

Veternik, Novi Sad

Odmah useljiva kuća u Veterniku, u blizini Lipovog gaja. Kuća ima ogroman dnevni boravak i 5 spavaćih soba, tri sanitarna čvora i mogućnost... više

489.000€ (2 222 €/m²)

  • 220m²

Savremena porodična kuća u mirnom kraju Novog Sada

Veternik, Novi Sad

Na atraktivnoj lokaciji, u mirnom i urbanizovanom naselju, nalazi se moderna samostalna kuća površine 255 m², smeštena na placu od 4 ara. Objekat... više

309.000€ (1 188 €/m²)

  • 260m²
  • .sprat

Novi Sad, Futog, , 5.0, 290m2, 293000EUR

Futog, Novi Sad

Agencijski ID: 132121, 5a, spratna, 2, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, parking, dvoriste/basta. LUX PORODICNA KUCA NA POTEZU... više

293.000€ (1 010 €/m²)

  • 290m²

Dvoiposobna kuća NOVI SAD, 103000€

Kamenjar, Novi Sad

Agencijska oznaka 3090361 Na prodaju vikend kuća koja se nalazi na Kamenjaru u oazi mira. Kuća je okružena zelenilom. U prizemlju kuće je kuhinja... više

103.000€ (1 471 €/m²)

  • 70m²