Prodaja, agencija vin tim profesioal 35

Pronađeno 61 oglasa

VRACAR VRACAR 66m2 , 199000e

Vracar, Vracar, Beograd

Na odlicnoj lokaciji sa prostorijama koje omugacavaju da stan bude cetvorosoban, novije gradnje, u odlicnoj zgradi sa malim brojem stanova,... više

199.000€ (3 015 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 66m²
  • 3.sprat

GROCKA KALUDJERICA 87m2 , 139000e

Kaludjerica, Grocka, Beograd

Novogradnja u najlepsoj ulici u centru Kaludjerice. Neposredna blizina skole, marketa, saobracaja. Objekat sa malim brojem stanova i parkingom.... više

139.000€ (1 597 €/m²)

  • 3 soba
  • 87m²
  • 1.sprat

OBRENOVAC OBRENOVAC 120m2 , 210000e

Obrenovac, Obrenovac, Beograd

PRODAJE SE PLAC ZA GRADNJU SA KUĆOM OD 120M2 NA ODLIČNOJ LOKACIJI U BLIZINI PRATEĆE INFRASTRUKTURE. URADJENA INFORMACIJA O LOKACIJI, 60%, STEPEN... više

210.000€ (1 750 €/m²)

  • 120m²

ZVEZDARA MALI MOKRI LUG 2000m2 , 220000e

Mali Mokri Lug, Zvezdara, Beograd

Uknjizen /0 STUDENAC više

220.000€ (110 €/m²)

  • 2000m²

VOZDOVAC VOZDOVAC 155m2 , (2L) , 559800e

Vozdovac, Vozdovac, Beograd

IZVANREDNA NEKRETNINA, NA ODLICNOJ POZICIJI. DUPLEX. MOGUCNOST KUPOVINE GARAZE (SA VRATIMA) - CENA PO DOGOVORU. I NIVO: PREDSOBLJE, DNEVNI BORAVAK,... više

559.800€ (3 611 €/m²)

  • 4 soba
  • 155m²
  • 7.sprat

ZVEZDARA CVETKOVA PIJACA 61m2 , 210000e

Cvetkova Pijaca, Zvezdara, Beograd

Odlicna novogradnja! Kvalitetno uradena zgrada korišcenjem najkvalitetnijih materijala. Stan je opremljen aluminijumski stolarijom sa roletnama... više

210.000€ (3 442 €/m²)

  • 3 soba
  • 61m²
  • Visoko prizemlje.sprat

ZVEZDARA MIRIJEVO 58m2 , 102043e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

KVALITETNA NOVOGRADNJA U DELU MIRIJEVA SA KOMPLETNOM INFRASTRUKTUROM - BLIZU ŠKOLE, OBDANIŠTA, PREVOZA, SNABDEVANJA. POUZDAN INVESTITOR SA POTVRĐENOM... više

102.043€ (1 759 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • 2.sprat

NOVI BEOGRAD BLOK 45 70m2 , 30(T)+L , 230000e

Blok 45, Novi Beograd, Beograd

STAN U IZVORNOM STANJU, ADAPTIRAN U 2.5. NALAZI SE NA POSLEDNJEM SPRATU VISESPRATNICE,SA PANORAMSKIM POGLEDOM. U STANU JE ZAMENJENA STOLARIJA... više

230.000€ (3 285 €/m²)

  • 2 soba
  • 70m²
  • 11.sprat

GROCKA KALUDJERICA 73m2 , 124500e

Kaludjerica, Grocka, Beograd

124.500€ (1 705 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 1.sprat

GROCKA KALUDJERICA 90m2 , 145000e

Kaludjerica, Grocka, Beograd

145.000€ (1 611 €/m²)

  • 3 soba
  • 90m²
  • Prizemlje

PALILULA KARABURMA 71m2 , 149000e

Karaburma, Palilula, Beograd

Svetao, funkcionalan, sa potencijalom da se naprave dva stana. Dupleks stan, odličnog rasporeda, vrlo adaptibilan ukoliko neko želi da napravi... više

149.000€ (2 098 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • 3.sprat

GROCKA KALUDJERICA 59m2 , 73750e

Kaludjerica, Grocka, Beograd

73.750€ (1 250 €/m²)

  • 3 soba
  • 59m²
  • Prizemlje

VRACAR HRAM 74m2 , 2 , 259000e

Hram, Vracar, Beograd

Odlican prostor, nov, useljiv, na odlicnoj poziciji, u blizini Hrama Svetog Save. PREDSOBLJE, DNEVNI BORAVAK, DVE SPAVACE SOBE, KUHINJA SA TRPEZARIJOM,... više

259.000€ (3 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 74m²
  • Prizemlje

RAKOVICA KANAREVO BRDO 23m2 , 53000e

Kanarevo Brdo, Rakovica, Beograd

Uknjizen 3/4 KANAREVO BRDO više

53.000€ (2 304 €/m²)

  • Garsonjera
  • 23m²
  • 3.sprat

VOZDOVAC AUTOKOMANDA 53m2 , T , 215000e

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

GARAZNO MESTO, PO CENI OD 30.000 EUR-a. Agent prodaje: Renata 060/1470-111 HODNIK,DNEVNI BORAVAK,SPAVACA SOBA,KUHINJA,KUPATILO I LODJA 4/6 JOVE... više

215.000€ (4 056 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 4.sprat

SAVSKI VENAC ZELENI VENAC 110m2 , 279000e

Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd

IZVANREDNA INVESTICIJA!DVOSTRANO ORIJENTISAN SALONSKI STAN NA ODLIČNOJ LOKACIJI SA NIZOM POTENCIJALNIH MOGUĆNOSTI KAKO ZA ŽIVOT TAKO I ZA POSLOVNI... više

279.000€ (2 536 €/m²)

  • 4 soba
  • 110m²
  • 2.sprat

CUKARICA CERAK VINOGRADI 59m2 , 193000e

Cerak Vinogradi, Cukarica, Beograd

Hodnik, dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinja i kupatilo. uknjizen 5/7 BREZA više

193.000€ (3 271 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 5.sprat

CAJETINA ZLATIBOR 46m2 , 119500e

Zlatibor, Cajetina, Čajetina

Prodajemo lux apartman u lux zgradi - Kalman gradnje. Stan/Apartman je potpuno opremljen i spreman za izdavanje. Na odlicnoj poziciji - na pešackoj... više

119.500€ (2 597 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 2.sprat