Za upit novogradnja stanovi Nis pronađeno 268 oglasa

Odličan 3.5 stan u novogradnji!

Obilićev venac, Medijana, Niš

Niš, Medijana - Obilićev venac, na prodaju stan u novogradnji od 72.15 m2, nedaleko od pešačke zone. Stan poseduje ulazni hodnik koji povezuje,... više

173.100€ (2 404 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 72m²
  • .sprat

Dvosoban stan 50 m², Pantelej Somborska, Niš

Somborska, Pantelej, Niš

Funkcionalan i lepo organizovan dvosoban stan, idealan za udoban život ili kao investicija. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog... više

90.000€ (1 800 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • 2/4 spratova

Moderni jednoiposobni stanovi u kvalitetnoj novogradnji

Palilula, Niš

Moderni jednoiposobni stanovi u kvalitetnoj novogradnji U prodaji su jednoiposobni stanovi u savremenoj zgradi građene po modernim standardima.... više

116.000€ (1 784 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • Prizemlje/7 spratova

Moderni jednoiposobni stanovi u kvalitetnoj novogradnji

Palilula, Niš

204.000€ (1 961 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 104m²
  • Prizemlje/7 spratova

TROSOBAN STAN U NOVOGRADNJI U DUVANISTU

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u novogradnji, dostupan na 1. i 2. spratu zgrade sa liftom na idealnoj lokaciji u Duvanistu. Sastoji se od: Uaznog... više

156.000€ (2 400 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 2/4 spratova

3.5 stan u novogradnji na Panteleju

Pantelej, Niš

Na prodaju troiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade, idealan za Kvadratura: 66,48 m²... više

119.664€ (1 786 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 67m²
  • Prizemlje/4 spratova

Top Lokacija! 2.5 stan u NOVOGRADNJI, povraćaj PDV-a

Čair, Medijana, Niš

Niš, Medijana - Čair, prodaje se NOV 2.5 stan, 61.75m2, na sjajnoj lokaciji na 1. spratu od 3 u zgradi sa bešumnim liftom. Sastoji se iz prostrane... više

154.350€ (2 530 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 1/3 spratova

NA PRODAJU 2.5 STAN U NOVOGRADNJI- DUVANIŠTE

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan u novogradnji, dostupan na 3. i 4. spratu zgrade sa liftom na idealnoj lokaciji u Duvanistu. Kvadratura: 58m²... više

139.200€ (2 400 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • 3/4 spratova

LUKSUZAN ČETVOROSOBAN STAN U NOVOGRADNJI NA PANTELEJU

Pantelej, Niš

Predstavljamo vam izuzetan četvorosoban stan u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija na Panteleju. Ova nekretnina površine... više

175.000€ (1 620 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 108m²
  • 3/5 spratova

Na prodaju 2.5 stan u novogradnji, Pantelej

Pantelej, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju. Dostupan na II, III i IV spratu stambene zgrade sa liftom. Kvadratura: 65,69... više

118.242€ (1 819 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 3/4 spratova

Dvoiposoban stan u novogradnji

Knjaževačka, Pantelej, Niš

Na prodaju savremeno koncipiran stan u kvalitetnoj novogradnji, površine 46,29 m², na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. Stan odiše... više

96.600€ (2 100 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 46m²
  • 3/4 spratova

NA PRODAJU DVOSOBAN STAN U NOVOGRADNJI U DUVANISTU

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju dvosoban stan u novogradnji, dostupan na 1. spratu zgrade sa liftom na idealnoj lokaciji u Duvanistu. Kvadratura: 45, 41m² Sastoji... više

108.000€ (2 400 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 1/4 spratova