Za upit novogradnja stanovi Nis pronađeno 268 oglasa

Ekskluzivna novogradnja u centru 62.41m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 62,41m2. Nalazi se na prvom spratu,... više

178.500€ (2 879 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 1/8 spratova

Novogradnja 2.5, 65.1 m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 65.1 m2. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom... više

123.690€ (1 902 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 2/4 spratova

Eksluzivna novogradnja u Čairu, duplex (prizemlje i galerija) trosoban, 71 m2

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u prizemlju zgrade , sa galerijom, u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade... više

177.500€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • Prizemlje/4 spratova

Eksluzivna novogradnja u Čairu, duplex (prizemlje i galerija) trosoban, 66 m2

Čair, Medijana, Niš

165.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • Prizemlje/4 spratova

Eksluzivna novogradnja u Čairu, troiposoban, III sprat, 99 m2 plus 99 m2

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju troiposoban stan na III spratu zgrade u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je... više

326.700€ (3 300 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 99m²
  • 3/4 spratova

Novogradnja 26m2 Branko Bjegović

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju garsonjera površine 26m², koji se nalazi na trećem spratu nove stambene zgrade u naselju Branko Bjegović.. Nekretnina se nalazi na... više

47.500€ (1 826 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • 3/3 spratova

Na prodaju trosoban stan novogradnja na Trošarini

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju stan površine 46.16 m² u prizemlju kvalitetne novogradnje (Pr + 3), na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u naselju Trošarina. Stan se... više

87.705€ (1 906 €/m²)

  • 3 soba
  • 46m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novogradnja, niška pivara, 2.5. povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 68.9 m2. Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog... više

128.340€ (1 887 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 68m²
  • 2/2 spratova

Na prodaju trosoban stan novogradnja na Trošarini

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju stan površine 41.88 m² u prizemlju kvalitetne novogradnje (Pr + 3), na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u naselju Trošarina. Stan se... više

79.580€ (1 940 €/m²)

  • 3 soba
  • 41m²
  • Prizemlje

Novogradnja, niška pivara, 1.5. povrat PDV-a

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 36m2. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog... više

68.400€ (1 900 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 1/3 spratova

Novogradnja u blizini Apelacionog suda, 91 m2

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju troiposoban stan u useljivom, novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu Po+P+6, u blizini Apelacionog suda, projektovane površine... više

197.200€ (2 167 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 91m²
  • Prizemlje/6 spratova

Novogradnja u blizini Rode, 1.5, 47.25 m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini Rode, projektovane površine 47.25 m2. Nalazi se na jednoj od najpopularnijih lokacija za porodični život... više

103.950€ (2 211 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 4/4 spratova