Za upit novogradnja stanovi Nis pronađeno 268 oglasa

LUKSUZNA NOVOGRADNJA, DOM ZDRAVLJA, PENTHAUS, PETI SPRAT, TOPLOTNE PUMPE

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Na prodaju penthaus kod Doma zdravlja u neposrednoj blizini TC Delta planet. Najtraženija lokacija kako za stanovanje, tako i za izdavanje.... više

227.500€ (1 750 €/m²)

  • 3 soba
  • 130m²
  • 5/6 spratova

Odlična novogradnja - Minovo naselje, iznad Lidla, stan 40.43m2, prizemlje

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DIS-a. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko... više

72.774€ (1 819 €/m²)

  • Garsonjera
  • 40m²
  • Prizemlje/3 spratova

Novogradnja, Pantelej. 2.0 stan

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Zgrada se nalazi u blizini Pantelejske crkve, izolovana od buke I gradske gužve. Površina stana je 50,53 metara kvadratnih. Po stukturi je dvosoban,... više

93.680€ (1 873 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/4 spratova

Lux - novogradnja, četvorosoban stan, 101,26 m2, garaža,parking mesto, Branko

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju četvorosoban stan u modernom porodičnom kompleksu sa ukupno 6 stanova iste strukture, raspoređenih u dve lamele, na 3 nivoa, na odličnoj... više

178.217€ (1 764 €/m²)

  • 4 soba
  • 101m²
  • 1/3 spratova

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

167.079€ (1 654 €/m²)

  • 4 soba
  • 101m²
  • 2/3 spratova

Lux novogradnja, naselje Duvanište, dvoiposoban stan 56.3m2 sa dvorištem 60

Duvanište, Medijana, Niš

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U... više

232.230€ (2 001 €/m²)

  • Garsonjera
  • 116m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novogradnja, Čalije

Čalije, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Čalije. U blizini su osnovna škola, obdanište, autobuska stajališta...Stan je projektovane površine 47.11... više

97.050€ (2 064 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 1.sprat

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj P+2 i Po+P+4, projektovane površine 87,14 m2. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom. Stan... više

152.500€ (1 752 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 87m²
  • 2.sprat

Novogradnja, Trošarina

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne... više

118.289€ (1 877 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 63m²
  • 3/3 spratova

Novogradnja 2.5, 59 m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 59 m2. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom i... više

112.100€ (1 900 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 1/4 spratova

Novogradnja 2.5, 65.1 m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 65.1 m2. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom... više

123.690€ (1 902 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 2/4 spratova

Ekskluzivna novogradnja u centru 62.41m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 62,41m2. Nalazi se na prvom spratu,... više

178.500€ (2 879 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 1/8 spratova