Za upit Nis nekretnine pronađeno 1299 oglasa

Plac, Gabrovac 20 ara.

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju plac u Gabrovcu. Plac je velicine 20 ara, na samom izlasku iz sela, pored asvalta, ispred Gabrovackog Manastira.... više

28.000€ (14 €/m²)

  • 2000m²

PLAC DONJA TRNAVA 1.000 PO ARU !!!

Donja Trnava, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac - Donja Trnava površine 26.773 m2, građevinsko zemljište. Plac se nalazi u blizini crkve u Donjoj Trnavi. Izlazi na asfaltni... više

268.000€ (10 €/m²)

  • 26773m²

Novogradnja ,Crveni pevac , povracaj pdv

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan, novogradnja, u stambenom objektu PO,PR,VI, na odličnoj lokaciji na Crvenom pevcu. Zbog svoje pozicije je odlična investicija... više

180.249€ (2 253 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 4/6 spratova

Kuća u nas. B.Bjegović, stambeno - poslovni prostor, 246 m2, na manjem p

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju stambeno - poslovni prostor u nas. Branko Bjegović, blizu auto - puta. Sastoji se od prizemlja, gde je oko 54 m2... više

130.000€ (528 €/m²)

  • 246m²
  • 1/2 spratova

Na prodaju plac za gradnju, 30,57 ari, Branko Bjegović

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac gradsko-građevinsko zemljište, 30,57 ari u naselju Branko Bjegović. Pogodan za gradnju stambenog i poslovnog prostora (komercijalne... više

170.000€ (55 €/m²)

  • 3057m²

Novogradnja, Čalije

Čalije, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Čalije. U blizini su osnovna škola, obdanište, autobuska stajališta...Stan je projektovane površine 47.11... više

97.050€ (2 064 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 1.sprat

NA PRODAJU 3.5 STAN U LUX NOVOGRADNJI NA OBILICEVOM VENCU

Obilićev venac, Medijana, Niš

Na prodaju troiposoban stan površine 72,13m² u luksuznoj novogradnji dostupan na 2.,3.,6., i 7. spratu, na atraktivnoj lokaciji u centru Niša,... više

180.300€ (2 504 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 72m²
  • 3/7 spratova

Na prodaju – Novogradnja u centru Niša, 1.5–4.0 stanovi

Trg Učitelja Tase, Medijana, Niš

Na izuzetnoj lokaciji u centru Niša, u ponudi je moderan stambeni objekat koji pruža spoj mirnog okruženja i odlične povezanosti sa svim delovima... više

136.300€ (2 839 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 7/8 spratova

Luksuzan, prostran i sunčan porodični stan

Apelovac, Palilula, Niš

Zgrada je projektovana tako da pruži vrhunski komfor, odličnu izolaciju, puno svetlosti i privatnost zahvaljujući malom broju stanara. U neposrednoj... više

143.000€ (1 833 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 78m²
  • 1/2 spratova

Na prodaju kuca 300m², Branko Bjegovic

Branko Bjegović, Crveni Krst, Niš

Na prodaju kuća u naselju Branko Bjegović. Nalazi na placu površine 2,72 ara i sastoji se od tri etaže, svaka površine 103 m², strukture prizemlje... više

175.000€ (849 €/m²)

  • 206m²
  • /3 spratova

Prodaje se komforan 3, 5-soban stan u blizini Čaira

Palilula, Niš

Na prodaju odličan 3,5-soban stan smešten na mirnoj lokaciji, a svega 5 minuta od Čair, što ga čini idealnim spojem urbanog života i svakodnevnog... više

120.000€ (1 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 5/6 spratova

Poslovni prostor kod Teh. fakulteta, 229 m2

Tehnički fakultet, Crveni krst, Niš

Na prodaju veoma kvalitetan poslovni prostor kod Tehničkih fakulteta, pogodan za razne poslovne namene a prevashodno za it... više

218.000€ (951 €/m²)

  • 229m²
  • Prizemlje