Za upit Nis nekretnine pronađeno 1299 oglasa

Prodaje se 2, 5 soban duplex stan u neposrednoj blizini palilulske pijace

Palilula, Niš

Na prodaju 2,5-soban dupleks stan na traženoj lokaciji u blizini Paliluške rampe. Stan se nalazi u starijoj zgradi kvalitetne gradnje, dobro... više

124.000€ (1 823 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 68m²
  • 2/8 spratova

Na prodaju plac izmedju Lalinca i naselja 9.maj

9. maj, Palilula, Niš

Na prodaju plac površine 1.536 m² sa upisanim stambenim objektima ukupne površine 102 m². Nekretnina se nalazi na mirnoj lokaciji između sela... više

40.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaja stana u centru grada – 57 m², prvi sprat, idealan za stanovanje ili

Medijana, Niš

Ovaj prostrani i svetli stan nalazi se u samom centru grada, u neposrednoj blizini AIK banke, što ga čini odličnom investicijom kako za lično... više

145.000€ (2 543 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • 1/4 spratova

Plac, Donje Vlase 1864m2

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju zemljište u selu Donje Vlase, u blizini srevisa Jovanović. Njiva četvrt klase, gradsko građevinsko zemljište, površine 1864m2. Plac... više

17.500€ (9 €/m²)

  • 1864m²

Plac, Novo selo 406 m2

9 Maj (Novo naselje), Palilula, Niš

Na prodaju plac u Novom selu površine 406 m2, ograđen. Ima mogućnost priključka na vodu i struju, a za kanalizaciju na ulici ispred placa. Plac... više

7.100€ (17 €/m²)

  • 406m²

Kuća kod Bogoslovije, 84m2, 2,88a

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju kuća u Nišu, u blizini škole Branko Miljković i Bogoslovije na Trošarini, sa placem površine 2,88a. Kuća ima u osnovi 84m2, (SU+VP+I+PK)... više

185.000€ (2 202 €/m²)

  • 84m²
  • Prizemlje/3 spratova

Dvoiposoban stan , atelje, centar,lift, 68 m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan, atelje, osmišljen kao lep poslovni prostor za kancelarije, biroe, agencije, predstavništva, a može... više

113.000€ (1 661 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 68m²
  • 5/5 spratova

Plac, Donje Međurovo 4383 m2

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Prodaje se plac u Donjem Medjurovu, površine 43,83 ara. Nalazi se pored pruge i železničke stanice, komunalna infrastruktura je u blizini placa. više

90.000€ (20 €/m²)

  • 4383m²

Plac - deo veće parcele za poslovnu namenu, Trupale, između Auto-puta i

Trupale, Crveni krst, Niš

Na prodaju udeo na većoj parceli - trenutno poljoprivredno zemljište, prenamenom u građevinsko u delu za industrijsku namenu.... više

6.000€ (12 €/m²)

  • 500m²

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od... više

129.966€ (2 363 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 12/15 spratova

1.5ha ravna parcela, komad

Lalinac, Palilula, Niš

Na prodaju parcela površine 1,5 hektara u ataru sela Lalinac - Lalinske pojate, na katastarskoj parceli k. p. br. 5002 KO Lalinac. Parcela... više

30.000€ (2 €/m²)

  • 15000m²

Vrhunska lokacija - trosoban stan

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju funkcionalan trosoban stan površine 64,62 m², koji se nalazi na IV spratu stambene zgrade. Stan je severne i zapadne orijentacije,... više

158.400€ (2 475 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 64m²
  • 4/4 spratova