Za upit Nis nekretnine pronađeno 1299 oglasa

Eksluzivna novogradnja u Čairu, duplex (prizemlje i galerija) dvoiposoban, 67

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u prizemlju zgrade , sa galerijom, u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade... više

167.500€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • Prizemlje/4 spratova

Plac Bubanj, 1450 m2,

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac na Bubnju, Niš. Plac je površine 1450m2 i pruža odlične mogućnosti za gradnju. Plac izlazi na dve ulice od kojih je... više

60.000€ (41 €/m²)

  • 1450m²

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od... više

123.617€ (2 332 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 13/15 spratova

Plac, površine 541m2, Jelašnica

Jelašnica, Niška banja, Niš

Na prodaju plac u Jelašnici, površine 541m2. Put do parcele je makadam, plac je nepravilnog oblika, gradsko građevinsko zemljište, postoji mogućnost... više

4.000€ (7 €/m²)

  • 541m²

Na prodaju plac iznad Mokranjčeve ulice

Medijana(Niš), Medijana, Niš

Na prodaju plac iznad Mokranjčeve ulice površine 1033m2. Nalazi se u području gradsko građevinskog zemljišta. Svi potrebni prikljčci se nalaze... više

15.000€ (14 €/m²)

  • 1033m²

Na prodaju porodična kuća 312 m² sa dvorištem – Niška pivara

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju je prostrana porodična kuća na mirnoj i povučenoj lokaciji u blizini Niške pivare. Kuća se nalazi na placu od 4 ara i ima ukupnu... više

230.000€ (737 €/m²)

  • 312m²
  • /2 spratova

Porodični stan sa fenomenalnim rasporedom i puno dnevnog svetla

Apelovac, Palilula, Niš

Zgrada je projektovana tako da pruži vrhunski komfor, odličnu izolaciju, puno svetlosti i privatnost zahvaljujući malom broju stanara. U neposrednoj... više

126.000€ (1 826 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • Prizemlje/2 spratova

LUKSUZAN ČETVOROSOBAN STAN U NOVOGRADNJI NA PANTELEJU

Pantelej, Niš

Predstavljamo vam izuzetan četvorosoban stan u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija na Panteleju. Ova nekretnina površine... više

175.000€ (1 620 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 108m²
  • 3/5 spratova

Na prodaju – Novogradnja u centru Niša, 1.5–4.0 stanovi

Trg Učitelja Tase, Medijana, Niš

Na izuzetnoj lokaciji u centru Niša, u ponudi je moderan stambeni objekat koji pruža spoj mirnog okruženja i odlične povezanosti sa svim delovima... više

147.300€ (2 375 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 1/8 spratova

Poslovni prostor 200m2, Bulevar Nemanjića

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Na prodaju poslovni prostor na Bulevaru Nemanjica u blizini Idea supermarketa i OŠ Sveti Sava 113,4m2 i 90m2 potkrovlja . Lokal je pogodan za... više

204.000€ (1 004 €/m²)

  • 203m²
  • Prizemlje

3.5, stan na Panteleju, 99m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju stan u manjoj višeporodičnoj zgradi, u mirnom delu grada, na Pantaleju. Stan ima 99m2, nalazi se na prvom spratu, visoko prizemlje.... više

103.100€ (1 041 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 99m²
  • 1.sprat

Višenamenski prostor u suterenu nove stambene zgrade , 86 m2, u blizini buleva

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Na prodaju višenamenski prostor u suterenu nove stambene zgrade , 86 m2, u blizini bulevarske pijace. Pogodan je za poslovni prostor ili čak... više

45.000€ (542 €/m²)

  • 83m²
  • Prizemlje