Za upit Nis nekretnine pronađeno 1299 oglasa

Na prodaju stanovi u izgradnji- Pantelej

Pantelej, Niš

Na prodaju stanovi u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju, u Gornjomatejevačkoj ulici. Investitor sa dugogodišnjim iskustvom i proverenim kvalitetom... više

1.900€ (43 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • 3/4 spratova

Oglas

Bulevar Zona 1, Medijana, Niš

Na prodaju moderan i funkcionalan trosoban stan površine 81 m² u prestižnom kompleksu Planeta Residence, na 5. spratu zgrade sa liftom. Cena... više

240.000€ (2 962 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 81m²
  • 5.sprat

Renovirana kuća u G.Komrenu, dve etaže po 102 m2, pomoćne zgrade 176

Gornji komren, Crveni krst, Niš

Na prodaju dvoetažna kuća u Gornjem Komrenu, 6 km od centra grada, na mirnoj lokaciji i na placu od 18,3 ara, koji je ravan... više

145.000€ (710 €/m²)

  • 204m²
  • 2/2 spratova

Plac, industrijska zona Donje Međurovo, 2284m2

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju plac u industrijskoj zoni Donje Međurovo. Ukupna površina placa je 2284m2, gradsko građevinsko zemljište. Nalazi se pored glavnog... više

61.700€ (27 €/m²)

  • 2284m²

Lepa porodična kuća iznad Elektronske Industrije, 178m2, legalizovana

Trošarina, Medijana, Niš

Na prodaju fina porodična kuća u naselju Delijski Vis iznad Elektronske Industrije. Nalazi se u mirnom okruženju, a nadomak su osnovna škola,... više

160.000€ (898 €/m²)

  • 178m²
  • 1/2 spratova

Na prodaju dvosoban stan u Mokranjčevoj ulici – idealan za adaptaciju po mer

Mokranjčeva, Palilula, Niš

U srcu grada, u mirnoj ulici sa odličnom povezanošću, nalazi se dvosoban stan površine 52m² u zgradi sa pet spratova, smešten u prizemlju. Ova... više

90.000€ (1 730 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • Prizemlje/5 spratova

3.5 stan u novogradnji na Panteleju

Pantelej, Niš

Na prodaju troiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade, idealan za Kvadratura: 66,48 m²... više

119.664€ (1 786 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 67m²
  • Prizemlje/4 spratova

Na prodaju lokal na Bulevaru Nemanjića

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Na prodaju lokal na Bulevaru Nemanjića. Radi se o objektu privremenog karaktera takozvanom montažnom objektu, površine 7m2, sa šalterskim otvorima... više

9.000€ (1 285 €/m²)

  • 7m²
  • Prizemlje

Kuća, Medoševac

Medoševac, Crveni krst, Niš

Na prodaju lepa porodična kuća kvalitetne gradnje, na dobroj lokaciji u naselju Medoševac. Nalazi se na finom mestu za porodični život, a svega... više

280.000€ (717 €/m²)

  • 390m²
  • 1/2 spratova

Plac, gradsko građevinsko zemljište, iza Nisala, naselje Nikola Tesla 2777

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Na prodaju plac, gradsko građevinsko zemljište, iza Nisala, u naselju Nikola Tesla, površine 2777 m2. Plac je udaljen od pristupnog... više

42.000€ (15 €/m²)

  • 2777m²

Poljoprivredno zemljište, s kamenica, 5228 m2!

Kamenica, Pantelej, Niš

Na prodaju poljoprivredno zemljište u s Kamenica, Niš. Površina parcele je 52 ara. Odlična investicija više

31.000€ (5 €/m²)

  • 5228m²

Poljoprivredno zemljište u Popovcu, 25,25 ari

Popovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju poljoprivredno zemljište u Popovcu, 2525 m2, 15.000e. Parcela se nalazi nedaleko od puta i na njoj postoji pobijena cev za bunarsku... više

15.000€ (5 €/m²)

  • 2525m²