Za upit Nis nekretnine pronađeno 1299 oglasa

Trosoban stan vrhunskog kvaliteta na Somborskom bulevaru

Somborska, Pantelej, Niš

Na prodaju trosoban stan u izgradnji, površine 68m², na odličnoj lokaciji koja pruža mir, a istovremeno brz i lak pristup svim važnim sadržajima.... više

119.000€ (1 750 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 68m²
  • 2/4 spratova

Stanovi u izgradnji uz KEJ – investicija i komfor u srcu grada

Medijana, Niš

U ponudi su moderni stanovi različitih kvadratura, idealni za život ili izdavanje: Manji stanovi (31–46 m²) Funkcionalni raspored Dnevna soba... više

81.400€ (2 625 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 31m²
  • 5/5 spratova

Alonski stan u srcu Palilule – 85 m² + terasa + podrum 37 m² + 20m2 tavaska

Palilula, Niš

Na prodaju salonski stan u jednom od najtraženijih delova Niša – Palilula. Stan se nalazi u mirnoj ulici sa puno zelenila, a istovremeno na... više

154.000€ (1 711 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 90m²
  • 1/5 spratova

Na prodaju parcele u Donjem Međurovu u radnoj zoni

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

Na prodaju dve parcele u Donjem Međurovu u radnoj zoni, površine 1548m2 i 223m2. Parcele su pored glavnog magistralnog puta. više

30.000€ (16 €/m²)

  • 1771m²

Plac na prodaju

Novo selo, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac na izlazu iz Novog Sela, odnosno Devetog maja. Površina placa je 4740m2. UIknjižen,čisto vlasništvo. više

144.000€ (30 €/m²)

  • 4740m²

Kuca sa parcelom, Spomen park Bubanj

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju manja kuca sa parcelom na lepom, mirnom mestu sa prelepim pogledom. Kuca je povrsine 33m2 plus podrum.... više

62.000€ (1 878 €/m²)

  • 33m²
  • Prizemlje

Na prodaju plac u Donjem Međurovu površine 3583m2

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Prodaje se plac u selu Donje Međurovo kod Niša, opština Palilula, uknjižene površine 3583m2. Plac se nalazi na odličnoj lokaciji, pored puta,... više

56.000€ (15 €/m²)

  • 3583m²

Plac 1102 m2, Gabrovačka reka

Gabrovačka reka, Palilula, Niš

Na prodaju plac u Gabrovačkoj reci. Plac se nalazi 190 m2 od asfaltnog puta, pogodan za gradnju porodične kuće. Plac je poljoprivredno zemljište,pravougaonog... više

15.000€ (13 €/m²)

  • 1102m²

Novogradnja, niška pivara, 1.5. povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 46,30m2 . Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog... više

85.655€ (1 862 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 2/2 spratova

Na prodaju plac na Viniku 1411m2, 10m od asfaltnog puta

Vinik, Pantelej, Niš

Na prodaju plac na Viniku površine 1411m2. Plac je udaljen od asfaltnog puta 10m. Plac je pravougaonog oblika. Gradsko gradjevinsko zemljište,... više

72.500€ (51 €/m²)

  • 1411m²

Stan - Poslovni prostor,Čair

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu na par minuta od parka Čair i Dušanovog Bazara, zbog same lokacija odličan i... više

110.000€ (2 391 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 1.sprat

Na prodaju kuća 244m2

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju kuća 244 m2 na placu od 270m2 na Ledenoj steni . Kuća se sastoji od prizemlja u kome se nalazi veća prostorija, kuhinja, kupatilo,... više

327.000€ (1 340 €/m²)

  • 244m²
  • Prizemlje