Za upit Nis nekretnine pronađeno 1301 oglasa

Plac, Vrtište 6579m2

Vrtište, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac površine 6579m2 U neposrednoj blizini Hotela Nais. Parcela se nalazi u granici zahvata Plana generalne regulacije gradske opštine... više

82.000€ (12 €/m²)

  • 6579m²

Ulični lokal, centar 56 m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju ulični lokal u centru grada površine 56m2. Lokal se nalazi u starijoj zgradi na izuzetno prometnoj lokaciji u blizini pijce i glavne... više

75.000€ (1 339 €/m²)

  • 56m²
  • Prizemlje

Na prodaju kuća u Durlanu, u blizini oš Čegar na placu od 3,13 ari

Durlan, Pantelej, Niš

Prodaje se kuća na placu od 3,13 ari u Durlanu. Prizemlje i prvi sprat, u osnovi 84m2. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom,... više

250.000€ (1 488 €/m²)

  • 168m²
  • Prizemlje

Na prodaju velike parcele, trenutno se vode kao po...

Gornja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju velike parcele, trenutno se vode kao poljoprivredno zemljište, ali moguće je uraditi prenamenu, ukupna površina je 10474m2. Parcele... više

366.000€ (34 €/m²)

  • 10474m²

Plac u Lepaji, 7078 m2

Lepaja, Merosina, Niš

Na prodaju plac u Lepaji,opština Merošina, 7078 m2, 15.000e. Plac se nalazi 2 km od Oblačinskog jezera,u naseljenom delu mesta, na ravnom terenu... više

16.000€ (2 €/m²)

  • 7078m²

Kuća, naselje Branko Bjegović

Kamenica, Pantelej, Niš

Na prodaju odlična porodična kuća novije gradnje u sivoj fazi, u blizini nove OŠ u naselju Branko Bjegović. Nalazi se na finoj lokaciji za miran... više

150.000€ (372 €/m²)

  • 403m²
  • 2/3 spratova

Retko u ponudi, izvanredna kuća 560m2, 650m2 plac, Pantelejska crkva

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju prelepa porodična kuća odlične gradnje u blizini Pantelejske crkve. Nalazi se na lepoj lokaciji za miran porodični život, udaljena... više

460.000€ (821 €/m²)

  • 560m²
  • 1/2 spratova

Plac, Popovac, 1294 m2

Popovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju odličan plac, u selu Popovac nadomak Niša. Nalazi se u naseljenom delu. Na plac se ulazi direktno sa asvaltirane ulice. Plac je gradsko... više

26.000€ (20 €/m²)

  • 1294m²

Kuća sa lokalom, centar grada

Mašinska industrija, Palilula, Niš

Na prodaju odlična porodična kuća kvalitetne starije gradnje sa lokalom u blizini OŠ Radoje Domanović i garnizonske ambulante u centru grada.... više

160.000€ (730 €/m²)

  • 219m²
  • Prizemlje/1 spratova

Prodaje se salonski stan 140 kvm, na prvom spratu, u užem centru grada

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se salonski stan 140 kvm u užem centru grada, u zgradi stare, kvalitetne gradnje. Stan se nalazi na prvom spratu, orjentisan severo... više

283.600€ (2 025 €/m²)

  • 4 soba
  • 140m²
  • 1.sprat

Prelep 3.0 stan, centar, 95m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju odličan, lux stan, na Nišavskom keju, u centru grada, na veoma atraktivnoj lokaciji pogodnoj za porodično stanovanje i izdavanje.... više

167.000€ (1 757 €/m²)

  • 3 soba
  • 95m²
  • 6/6 spratova

Prodaja parcele u blizini hotela Malča

Malča, Pantelej, Niš

Prodaje se parcela u blizini hotela Malča i strelišta veličine 445m2, Parcela je pogodna za gradnju vikend kuće, trenutno se vodi kao poljoprivredno... više

11.000€ (24 €/m²)

  • 445m²