Za upit Nis nekretnine pronađeno 1301 oglasa

Novogradnja ,centar , povracaj pdv

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju dupleks, novogradnja, USELJIV, u stambenom objektu PO+PR+IV+PK, sa 11 stambenih jedinica. Nalazi se na odličnoj lokaciji u samom... više

197.400€ (2 100 €/m²)

  • 4 soba
  • 94m²
  • 4/4 spratova

kuća i lokal, kod azija centra

Kičevo, Medijana, Niš

Na prodaju kuća u ulici Ivana Milutinovića, u neposrednoj blizini Restorana Princ i Azija centra. Ukupna površina placa je 253 m2. Objekat je... više

80.000€ (941 €/m²)

  • 85m²
  • 1/1 spratova

Lokal u starom podzemnom

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal u starom podzemnom prolazu, pogodan za obavljanje razlicitih delatnosti. Lokal je povrsine 10m2. Svojina 1 kroz 1, u postupku... više

18.500€ (1 850 €/m²)

  • 10m²
  • Prizemlje

Odlična ponuda, plac 663m2, Donji Matejevac

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju odličan plac u Donjem Matejevcu. Plac je poljoprivredno zemljište, ukupne površine 663m2.Uknjižen, čisto vlasništvo. Ovo je samo... više

4.350€ (6 €/m²)

  • 663m²

Na prodaju plac u industrijskoj zoni Donje Međurovo od 7069 m2

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju plac lepog pravilnog oblika u industrijskoj zoni na nekih 800m od Yure sa izlazom na asfaltni put. Površina placa je 7069m2. Plac... više

250.000€ (35 €/m²)

  • 7069m²

Stan sa dve spavaće sobe kod parka Sveti Sava

Park Svetog Save, Medijana, Niš

Prodaje se stan od 55m2 plus terasa oko 7m2, na desetom spratu u zgradi sa dva lifta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, dve... više

130.000€ (2 096 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 10/11 spratova

Troiposoban stan, 84m2, kod Doma zdravlja

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Na prodaju izuzetan stan na top lokaciji kod Doma Zdravlja. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih... više

81.700€ (1 339 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 61m²
  • 10/10 spratova

Građevinsko zemljište, Popovac, 815 m2

Popovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju građevinsko zemljište u Popovcu, 815 m2, 10000e. Parcela je izdvojena od naseljenog dela i najbliži priključak za struju je 500-600m.... više

10.000€ (12 €/m²)

  • 815m²

Kuća, Jagodin mala, Pantelej

Jagodin mala, Pantelej, Niš

Na prodaju kuća u Jagodin mali, na Panteleju, uknjižene površine 121m2 sa pomoćnim objektom 25m2 i garažom 17m2, na placu površine 384m2. Nalazi... više

140.000€ (1 157 €/m²)

  • 121m²
  • Prizemlje

Plac u Gabrovcu, 3031m2

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju plac u ataru sela Gabrovac. Plac je površine 3031m2 i uknjižen je kao poljoprivredno zemljište. Plac je pravilnog pravougaonog oblika... više

32.000€ (10 €/m²)

  • 3031m²

Poslovni prostor 60m2, u Knjaževačkoj

Durlan, Pantelej, Niš

Prodaje se poslovni prostor površine, uknjiženih 48 a realnih oko 60m2 plus oko 20 m2 pod nadstrešnicom. Lokal je pogodan za različite namene.... više

90.000€ (1 500 €/m²)

  • 60m²
  • Prizemlje

Odlična kuća 420m2 na placu 576m2

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju odlična kuća 420m2 na placu od 5,76a. Nalazi se u blizini osnovne škole Kralj Petar Prvi i odlična je za miran porodični život. Kuća... više

392.000€ (933 €/m²)

  • 420m²
  • Prizemlje