Za upit Nis nekretnine pronađeno 1301 oglasa

Lux - novogradnja, četvorosoban stan, 101,26 m2, garaža,parking mesto, Branko

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju četvorosoban stan u modernom porodičnom kompleksu sa ukupno 6 stanova iste strukture, raspoređenih u dve lamele, na 3 nivoa, na odličnoj... više

178.217€ (1 764 €/m²)

  • 4 soba
  • 101m²
  • 1/3 spratova

Dvosoban stan 50m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju odličan, funkcionalan dvosoban stan 50m2 u Mokranjčevoj ulici blizu okretnice. Naselje je udaljeno samo 1km od centra grada, ima... više

96.900€ (1 938 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 2/4 spratova

Na prodaju kuća na Ledenoj steni, 200m2

Ledena stena, Palilula, Niš

Na prodaju kvalitetno građena kuća na Ledenoj steni površine 200m2 sa posebno izdvojenom garažom. Nalazi se na placu od 314m2. Objekat je u... više

260.000€ (1 300 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje/2 spratova

Na prodaju dvospratna porodičana kuća

Medijana(Niš), Medijana, Niš

Na prodaju porodična kuća na Kalač brdu, površine 360 m2 na parceli od 529 m2. Kuća se sastoji od prizemlja, dva sprata i potkrovlja. Sve tri... više

210.000€ (583 €/m²)

  • 360m²
  • Prizemlje

Plac, 20A, Popovac

Popovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac 20ari , udaljen 2km od Popovca. Plac je gradsko građevinsko zemljište. Na placu postoji ozidana pomoćna kuća, ali nema priključka... više

12.000€ (5 €/m²)

  • 2085m²

Plac u Novom Selu, 3582m2

9 Maj (Novo naselje), Palilula, Niš

Na prodaju plac na izlazu iz Novo Sela. Plac je pravilnog pravougaonog oblika uknjižene površine 3582m2. Neposredno do samog placa su svi infrastrukturni... više

260.000€ (72 €/m²)

  • 3582m²

Plac, površine 2121m2, Donje Vlase

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac u Donjem Vlasu, površine 2121m2. Nalazi se na izuzetno lepom mestu, idealan za gradnju porodične kuće ili vikendice.... više

12.000€ (5 €/m²)

  • 2121m²

Odlična ponuda, kuća 62m2, u prirodnom okruženju, Berčinac

Berčinac, Crveni krst, Niš

Na prodaju fina, manja porodična kuća starije gradnje u Berčincu. Udaljena je oko 14 km od centra grada, dobro povezana sa dve prigradske... više

28.000€ (341 €/m²)

  • 82m²
  • Prizemlje

Nov 2.5 stan, 67.27m2, Somborska, Pantelej

Somborska, Pantelej, Niš

Niš, Pantelej, Somborska - Na prodaju 2.5 stan u novogradnji, 67.27m2 na sjajnoj lokaciji na Panteleju, blizu raskrsnice Somborske sa Studeničkom... više

127.800€ (1 907 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • Prizemlje/4 spratova

Marger, četvorosoban, 5. sprat, lift, cg

Medijana(Niš), Medijana, Niš

Na prodaju stan na Margeru. Stan ima 100m2, 89m2 korisne povrišine, po sturkturi je konforan četvorosoban. Nalazi se na 5. spratu u zgradi... više

196.000€ (1 960 €/m²)

  • 4 soba
  • 100m²
  • 5.sprat

Plac, Vrtište 6579m2

Vrtište, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac površine 6579m2 U neposrednoj blizini Hotela Nais. Parcela se nalazi u granici zahvata Plana generalne regulacije gradske opštine... više

82.000€ (12 €/m²)

  • 6579m²

Ulični lokal, centar 56 m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju ulični lokal u centru grada površine 56m2. Lokal se nalazi u starijoj zgradi na izuzetno prometnoj lokaciji u blizini pijce i glavne... više

75.000€ (1 339 €/m²)

  • 56m²
  • Prizemlje